Судовий процес по декретною виплат після прострочення

Прошу Вас зобов'язати мого роботодавця, Л., що є ген.директор ТОВ Т ", прописаного за адресою: МО, п.Моніно, примусовому порядку виплачувати Вєцька виплачувати гроші не бажає, ховається, не відповідає на телефонні дзвінки і смс.Когда він був одночасно заст.ген.директора фірми ТОВ "Р), виплати були нерегулярні-один раз в 2-3 місяці, але все ж були, т.к. його зобов'язували це робити головні діректора.А тепер пан Л не працює в ТОВ "РЕК" з травня 2011 р і виплата дитячої допомоги припинилася. Але все ж ТОВ ТД "Т" він не збанкрутував, трудова діяльність триває, але при цьому фірма не має юридичної та фактичної адреса.В цій фірмі числяться 2 людини: Л А.М. я, т.к. перебуваю в декретній отпуске.Все інші співробітники переведені в ТОВ "Р" або звільнені за власним желанію.Также прошу ретельно перевірити ТОВ ТД "Т" Податковими органами, органами УБЕБ і Трудовий інспекцією, т.к. ця фірма не завжди займалася чесним бізнесом. Я, є матір'ю-одиначкою і проживаю з 1984 р в чорнобильській зоні Тульської області.Средств до існування у мене немає, тому що я не маю батьків і чоловіка, не маю додаткового заработка.Прошу- допоможіть будь ласка розібратися з цим питанням, покарати мого роботодавця і відновити всі виплати на дитину до 3-річного віку.Всі необхідні адреси і телефони, копії документів на ТОВ Т "можу надати незамедлімо.Надеюсь на Вашу помощь.Заранее спасибі.

Відповідь юриста:


Здрастуйте, Трудовий кодекс Російської Федерації прямо передбачає розмір відсотків, що стягуються за вищевказані порушення з боку роботодавця - одна трьохсот частки діючої ставки рефінансування Центрального Банку Росії від загальної суми за кожен день затримки. для того щоб почати судовий процес по декретною виплат, необхідно направити в суд позовну заяву про стягнення виплат.

Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Стягнення невиплаченої заробітної плати співробітниці, яка перебуває в декр ...
 • Шахрайські дії продавця товару та звернення в прокурату
 • Як повернути товар, вкрадений другим засновником фірми?
 • Позовна заява про стягнення аліментних виплат за минулий період
 • Примус роботодавцем співробітника до виплати недостачі

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ