Передбачених гарантії і компенсації для осіб, які проживають в районах Крайньої Півночі

Призаключении строкового трудового договору 02082010г. для роботи в районі Крайньої півночі працівнику встановлено оклад за ЄТС з урахуванням Північних надбавок в повному обсязі (7420+ 80% = 13356 руб) з подальшою щоквартальною індексацією відповідно до колективного договору. З 01092011г. на підприємстві вводитися нова ЄТС, по якій оклад працівника за умовами договору повинен становити 10632 + 80% = 19137 руб. При отриманні розрахункового листка за вересень працівник побачив суму окладу 10632 руб., На що роботодавець заявив, що тепер працівник буде працювати на загальних підставах тобто , Як місцевий житель, а не запрошений працівник. Строковий трудовий договір укладено на 3 роки. Працівник відмовився підписувати, запропоноване в жовтні 2011р., Доп.соглашеніе до трудового договору з окладом 10632 руб. вступає в силу з 01092011г.
Тоді роботодавець 02112011г. вручив працівникові повідомлення про зміну ЄТС з 01092011г.і попередження, що при відмові працівника він буде звільнений через 2 місяці згідно ТК РФ. Як правильно скласти заяву в суд про порушення прав працівника

Відповідь юриста:

Привіт законодавством РФ передбачені гарантії і компенсації для осіб, які проживають в районах Крайньої Півночі і прирівняних до них місцевостях і є працівниками організацій, що фінансуються з федерального бюджету. Таким чином, не має значення: прибутку ви для роботи в район Крайньої Півночі, або проживаєте там постійно.

Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам захистити порушені трудові права. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.

 

Додаткові матеріали:

 • Вимога роботодавця про звільнення за власним бажанням
 • Яку суму заробітної плати вказувати при її стягненні з роботодавця?
 • Як стягнути невиплачену заробітну плату при звільненні з роботодавця?
 • Чи може роботодавець змінити заробітну плату працівника?
 • Що робити якщо роботодавець вирішив звільнити працівника проти його бажання ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ