Вимога про проведення повторної товарознавчої експертизи

02 жовтня 2011 року в магазині k я придбавши зимові чоботи. Початок гарантії з 1 листопада поточного року. Під час носки у мене розійшлася блискавка на одному з чоботі, в подальшому при застібанні блискавка розходилася, я звернулася в магазин з даною проблемою (чек, коробку в наявності), на що мені запропонували здійснити ремонт за рахунок магазину (заміна блискавки), на даний пропозиція я відмовилася, 16112011года я написала заяву про дану проблему вказавши -від ремонту відмовилася, прошу повернути гроші. Мені зробили копію цієї заяви зверху поставивши печатку і вказавши що взуття прийнята для проведення незалежної експертізи.22112011 року мене запросили ознайомитися з висновок експертизи, в ньому сказано, що блискавка несправна, і про те, що це фурнітура підлягає заміні, на якість взуття це не впливає. Тобто гроші мені повертати нехотят, знову запропонували ремонт за рахунок магазину, я відмовилася попросила повернути взуття і висновок з тим щоб звернутися до суду, мені відмовили і сказали б Я спровадив хочу звертатися до суду необхідна ще одна експертізат.к. цей висновок надав магазин (своя незалежна експертиза)
Вартість нової експертизи 3500 тому що ціна чобіт 9500 так само сказали що якщо я програю, то 3500 мені прийдеться платити). Питання навіщо потрібна ще експертиза, якщо є вже одна, і чи є блискавка фурнітурою, або це невід'ємна частина чобіт? Можу я повернути гроші? Заздалегідь вдячна.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, дійсно, гарантія не поширюється на фурнітуру, устілки, набійки. Дійсно, при зверненні до суду і призначення судової експертизи, витрати на її проведення покладаються на заявника, тобто на вас. Якщо судове рішення буде на вашу користь - витрати на експертизу можна покласти на відповідача. Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші запитання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Як обміняти в магазині неякісні босоніжки, якщо зламалася застібка, яка є ф ...
 • Чи можна повернути продавцеві промоклий від дощу взуття і зажадати повернен ...
 • Як повернути продавцеві неякісну взуття і отримати гроші назад?
 • Протиріччя незалежної експертизи експертного висновку продавця
 • Протиріччя незалежної експертизи експертного висновку продавця

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ