Юридична допомога в складанні претензії або в проведенні правового аналізу вже складеного документа

Після спекотного літа 2010 року вирішили обов'язково купити кондиціонери в двокімнатну квартиру (31 кв. М.) - 9-ку і 7-ку. 24042011 і 28042011 я купила 2 кондиціонери в магазині «Т. Там же оплатила послуги з монтажу (по 6500р. За кожен) фірмі, запропонованої магазином - ". На що є товарні і касові чеки. 03052011 ТОВ М встановив кондиціонери, 1 під вікном. В іншій кімнаті вихід до вікна тільки через лоджію , тому монтажники запропонували встановити кондиціонер на зовнішній глухій стіні будинку, при цьому довелося додатково заплатити за вишку 1800руб., але ніякого документа за дод.оплату вишки мені не дали. Включили, повітря з кондиціонерів йшов начебто прохолодний, але ми їх до червня не експлуатували, тому що в цьому не було необхідності. у червні почалася спека, спробували включити, і тут виявилося, що повітря йде просто як від вентилятора: чи не охолоджується. Пішла в магазин, там сказали, що потрібно звертатися до монтажникам. Монтажники прийшли тільки після неодноразових дзвінків, посилаючись на зайнятість - "сезон ". щось робили з 1-м кондиціонером, перевірили: начебто дме. Увечері ми прийшли з роботи, включили - знову та ж історія - не охолоджує. Для огляду другого кондиціонера знову довелося неодноразово дзвонити, чекати, коли у них буде вишка, відпрошуватися з роботи і т.д. Результат був той же - не охолоджує. Приходили повторно, закачували фреон - безрезультатно. Знову дзвонимо. Тоді вони вирішили перевірити трасу. Знову дзвінки, очікування, черговий візит монтажників - безрезультатно. Все це тривало до кінця вересня, коли самі монтажники запропонували повернути кондиціонери в магазин. Я їх попросила дати мені письмовий документ - Акт про несправності кондиціонерів, але вони мені нічого не дали. Я думаю, можливо, проблеми виникли через неправильну установку? А їх директор по телефону мені сказав, що це заводський дефект, він в магазин сам дзвонив, вони, мовляв, «в курсі» і запропонував мені демонтувати кондиціонери, причому мені знову довелося платити за вишку - вже 2400р. - На це раз вони дали Акт на надання доп.услуг із зазначенням суми, правда без касового чека. Після демонтажу, я прийшла в магазин і 10102011 написала заяву з проханням замінити мені кондиціонери на нові, належної якості. Копія заяви у мене є, з відміткою співробітника магазина про приймання. Однак, в магазині мені сказали, що товар на гарантії і буде спрямований в ремонт. 19102011 приїхали з магазину і забрали кондиціонери в ремонт. 26112011 привезли назад. На моє запитання, в чому ж полягав недолік, який зроблений ремонт, нічого не повідомили, ніяких документів про зроблений ремонт теж не дали. На питання, як перевірити справність, сказали, що включати все одно не можна, тому що при негативних температурах кондиціонер може вийти з ладу. На мій дзвінок в ТОВ "М " директор запропонував сходити в магазин і оформити там заявку на установку. І тепер до наступного літа я повинна чекати і думати, будуть вони працювати чи ні?
Сил більше немає ніяких! Я витратила 50982 р. і купу нервів, і жодного дня не скористалася товаром за весь рік. Допоможіть, будь ласка: чи можливо в цій ситуації повернути гроші? Як правильно скласти претензію?

Відповідь юриста:

Привіт, якщо вам необхідна допомога в складанні претензії або в проведенні правового аналізу вже складеного документа - запишіться на очну консультацію, так як дана послуга є платною. Також ви можете скористатися зразками представленими на сайті.

 

Додаткові матеріали:

 • Звернення до суду з позовною заявою про захист прав споживача
 • Що робити, якщо був придбаний неякісний холодильник, який вже кілька разів ...
 • Чи необхідно погоджувати проект установки кондиціонера в житловому багатокв ...
 • Як домогтися обміну кондиціонера, а не його гарантійного ремонту?
 • Стягнення матеріального та морального відшкодування з компанії

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ