Стягнення збитків від дій співробітників ЖКГ в судовому порядку

ДОБРИЙ ДЕНЬ. Я живу на першому поверсі. У нашому під'їзді, на мою стояку, проводилася чистка труби малої каналізації (на кухні) Труба була забита на п'ятому поверсі. Ми були заздалегідь попереджені і, як годиться, сиділи вдома. Прийшли слюсаря, сказали, щоб я заткнула в раковині дірку і поставила на неї каструлю з водою. Я так і зробила. Вони почали чистити. Спочатку все було нормально, а потім з раковини під великим напором почала виходити бруд (з 9 до мене на 1 поверх), запобіжні заходи від слюсарів не допомогли. Весь бруд вилилася на підлогу. А через те, що натиск був дуже сильний бруд пішла ще і в пральну машинку, підключену до цього стояка. І тепер через неправильну роботу слюсарів під лінолеумом намокли ДСП, стіни навколо раковини все в грязі, пральну машинку поки не вдається привести в робочий стан. Ходила я в нашу компанію, що управляє, написала заяву про те, що сталося. Вони створили комісію, котра прийшла на наступний же день подивилися на все це, і сказали, що акт складуть тільки через місяць, і, що пральна машинка взагалі не повинна перебувати на кухні (повинно бути якесь дозвіл на її підключення на кухні). Машина-автомат для моєї ванни не підходить (мало місця). Я живу і виховую одна чотирирічну доньку. Тільки недавно зробила ремонт на кухні. Як тепер мені бути ??? ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА, ДУЖЕ НА ВАС СПОДІВАЮСЯ.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, дійсно, згідно ПОСТАНОВИ Держбуду РФ від 27092003 N 170
"Про затвердження Правил І НОРМ ТЕХНІЧНОЇ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЖИТЛОВОГО ФОНДУ"
(Зареєстровано в Мін'юсті РФ 15102003 N 5176)

171. Переобладнання житлових і нежитлових приміщень в житлових будинках дозволяється проводити після отримання відповідних дозволів в установленому порядку.
Переобладнання житлових приміщень може включати в себе: установку побутових електроплит замість газових плит або кухонних вогнищ, перенесення нагрівальних сантехнічних і газових приладів, пристрій знову і переобладнання існуючих туалетів, ванних кімнат, прокладку нових або заміну існуючих підвідних і відвідних трубопроводів, електричних мереж і пристроїв для установки душових кабін, "джакузі", пральних машин підвищеної потужності та інших сантехнічних та побутових приладів нового покоління.

Для стягнення збитків від дій співробітників ЖКГ ви маєте право звернутися до суду, якщо ЖКГ відмовиться відшкодувати його добровільно.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна добитися заборони на зберігання речей і хімічних речовин у підвалі ...
 • Чи можна повернути пральну машинку, яка зламалася через два дні після придб ...
 • Як змусити управляючу компанію усунути протікання в даху будинку?
 • Чи дозволено куріння на сходових майданчиках багатоквартирних будинків?
 • Виділ частки житлового приміщення

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ