Юридична допомога в складанні претензії або в проведенні правового аналізасоставленного документа

Чи можемо ми домогтися правди цим листом і чи є воно правомочним і сильним юридично? які у нас шанси?

Колективний лист

Ми, що нижче підписалися співробітники ТОВ «К», переконливо просимо Вас усунути з посади генерального директора Белоусову Олену Олександрівну.
Ми змушені шукати захисту від сваволі, неадекватної поведінки, неконтрольованих нападів агресії і людиноненависництва по відношенню до колективу. Останнім часом ситуація вийшла з-під контролю. Один психічно і фізично не здорова людина деморалізує обстановку в великому колективі і руйнує життя і кар'єру цілого відділу.
Білоусова О.О. створює в колективі нестерпні умови для роботи, нагнітає своєю присутністю важку моральну обстановку, тим самим демотівіруя ТП, заважаючи зростанню продажів і позитивному настрою на досягнення високих результатів.
Неодноразово Білоусова ображала працівників відділу продажів і переходила на особистості, ніколи не допомагала в важких ситуаціях з клієнтами, кажучи: «Гребіть самі».
Зусиллями відділу продажів була створена чудова клієнтська база, командний дух в колективі. Ми вклали багато сил в те, щоб торгова марка «Пілігрим» полюбилася клієнтам і стала впізнаваною в Москві і МО.
Нам боляче бачити, як на наших очах все валиться, співробітники змушені покинути компанію через нелюдського ставлення до людей, повної відсутності вміння управляти персоналом.
Своєю поведінкою Білоусова не заслужила ні поваги, ні авторитету, ні довіри жодного співробітника компанії. Навіть нові співробітники приходять в жах від її фізичного і морального обличчя і починають задавати питання, що відбувається взагалі і що з директором?
Білоусов цікавить тільки особиста вигода і зарплата і найменше її турбує, як живуть люди в її компанії, тому що вона не бере участі в житті колективу, виявляючи абсолютну байдужість до особистості співробітника.
Для Білоусової смертельно нестерпно, якщо люди за підсумками місяця йдуть на повний бонус, вона починає змінювати мотивацію за 2 дні до зарплати, чинить перешкоди до отримання бонусу, отримуючи від цього моральне задоволення. А коли їй особисто керівництво не закрило одного разу бонус, вона закотила істерику при відділі продажів.
Дистриб'ютори неодноразово зверталися до Альберту і Наталії (відділ опту) і просили захистити їх від спілкування з Білоусової, посилаючись на її неадекватність і брехливість.
Ми дружний молодий колектив, готові згорнути гори для досягнення високих показників продажів, маємо величезний досвід і потенціал для розвитку компанії.
Але майбутнє в компанії під керівництвом Білоусової не представляється нам можливим.
Просимо Вас позбавити нас від Білоусової, тому що її присутність вбиває всяке бажання трудитися на благо компанії, губить на корню весь позитив так необхідний для творчої праці ТП.
Ситуація вийшла з-під контролю, моральний дух відділу знищений на корені. І як результат - плачевні показники продажів за останні 6 місяців.
І поки ця людина буде перебувати в нашій компанії, положення не виправити!

Сподіваємося, що наші цілі єдині, ми бажаємо процвітання нашої компанії і прекрасним продуктам ТМ П 19л.

Віримо, що наш голос буде почутий і Ви приймете правильне рішення.

Відповідь юриста:

Привіт, якщо вам необхідна допомога в складанні претензії або в проведенні правового аналізу вже складеного документа - запишіться на очну консультацію, так як дана послуга є платною.

 

Додаткові матеріали:

 • Істотна зміна умов праці без відома працівника
 • Допомога в складанні претензії або в проведенні правового аналізу документа
 • Захист порушених трудових прав працівника в судовому порядку
 • Чи може роботодавець змінити заробітну плату працівника у бік зменшення?
 • Чи може роботодавець змінити заробітну плату працівника?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ