Звернення до суду з вимогою про спонукання контрагента до виконання обов'язків за договором

Добридень!
Прошу вибачення за турботу, але дуже потрібна Ваша консультація або навіть допомогу
Я зараз перебуваю в стадії оформлення /підписання договору купівлі-продажу (з мого боку він був підписаний 25 листопада 2011р., Друга сторона ще не підписала його, не надрукований) і реєстрації права власності на свою квартиру, куплену за іпотечною програмою в 2008р. Так ось, "Продавець" квартири (ТОВ "М.) відмовляє мені в спільний похід в Рег.Палату г.Люберци (за місцем знаходження об'єкта нерухомості). Без" Продавця "я не зможу зареєструвати своє право власності та отримати свідоцтво про соб ти. Вони не дають ніяких пояснень /аргументацій /обґрунтувань, а з їх боку весь час звучать тільки слова: "дуже зайняті і дуже колись" + постійне хамство у відповідь з боку керівних співробітників
Підкажіть пож., куди конкретно мені варто звернутися і як можна вплинути на це беззаконня? чи є якийсь закон, який може їх зобов'язати в певні терміни передати мені право власності на мою квартиру в новобудові (воно у них на руках вже з 28 вересня 2011р.) або тільки через суди доведеться добиватися істини? Всі розрахунки /платежі були зроблені в повному обсязі ще 3 роки тому, є соотв-щие документи у мене в оригіналі.
Заздалегідь дякую за увагу і допомогу! С ув., Наталя.


Відповідь юриста:

Доброго здоров'я Наталя. Ви маєте право звернутися до суду з вимогою про спонукання контрагента за договором купівлі-продажу до виконання своїх обов'язків за договором. Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші запитання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Дійсність договору купівлі-продажу квартири без реєстрації
 • Неправомірність дій співробітників реєстраційних органів
 • Як продати частку в квартирі матері і оформити угоду купівлі-продажу?
 • Стягнення неустойки з агентства нерухомості за договором надання послуг
 • Реєстрація права власності на квартиру

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ