проведення Державного Технічного огляду з порушеннями

При проходженні Державного Технічного Огляду на моєму автомобілі був порушений п.5.5 ст. 4 Закону "Про захист прав споживачів".
А саме: 4 ГОСТ Р 51709-2001 п. 512.2.
1. Тиск в шинах мого автомобіля перед перевіркою гальмівної системи не перевірялося,
2. Шини мого автомобіля перед перевіркою гальмівної системи не були сухими і чистими.
Як наслідок результати перевірки виявилися такими, що гальмівну систему мого автомобіля визнали несправною. Однак ж у мене на руках є висновок СТО ВАЗ про проведення діагностики гальмівної системи мого автомобіля, за результатами якої гальмівна система мого автомобіля повністю справна.
Вся справа в тому, що під час першого огляду (а вищевказаний огляд на даному ПТО вже шостий протягом місяця) Працівниками даного ПТО було запропоновано укласти з ними договір на надання "Консультаційних послуг" вартістю 3500руб. (Три тисячі п'ятсот рублів). Якого роду консультації проводить дане ПТО я так і не зміг з'ясувати. Тому я відмовився від укладення будь-яких договорів і проведення будь-яких оплат не входять в рамки проведення Державного Технічного Огляду. Мені було сказано відкритим текстом, що без цього договору я ГТО Я перейду. Доказів відкритого вимагання у мене на жаль немає. Перший огляд мені провели 01112011р. Виявили ряд невідповідностей, які були відображені в Діагностичної карті ТС. Ці несправності я усунув і 09112011 прибув на повторний огляд.
На повторному огляді мені скзалі, що несправності не усунуті і відмовивши в роз'ясненнях і конкретики несправностей запропонували покинути ПТО. Я відмовився, мотивувавши тим, що буду викликати свідків, які змогли б підтвердити факт свавілля з боку працівників ПТО. Однак ж мій автомобіль був вилучений з території ПТО з резолюцією "МС не завелося".
У підсумку після скарги начальнику даного ПТО, мені дали можливість пройти огляд. Я проходив огляд вже шість разів і кожного разу працівники ПТО знаходять "нові" несправності.
При чому останній огляд був проведений з явним порушенням ГОСТу.
Мені необхідно захистити свої права.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, ви можете звернутися до експертів для проведення незалежної експертизи. Після чого зверніться до керівництва фірми з претензією (в письмовій формі), з вимогами (виконати послугу належним чином, оплатити виконання послуги іншою компанією). Ви її можете надіслати рекомендованим листом поштою. Якщо в зазначені вами терміни вимоги виконані не будуть, ви можете подати на організації в суд. Рішення суду зобов'яже компанію виконати обов'язок по доставці або повернути вам гроші. Наші фахівці допоможуть вам заощадити час і візьмуть всі турботи на себе.

 

Додаткові матеріали:

 • Доказ факту непроведення ремонтних робіт для усунення недоліків автомобіля
 • Як повернути гроші за неякісний топ, полинялий після першого прання?
 • Чи можна повернути в магазин автомобільні диски якщо вони виготовлені не у ...
 • Що робити якщо компанія в односторонньому порядку перенесла поставку товару ...
 • Чи можна стягнути зі страхової компанії вартість незалежної експертизи?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ