Звернення покупця до продавця з письмовою претензією

Привіт, прошу Вас допомогти з поверненням купленого в великої торговельної мережі відео реєстратора, який (на мою думку) з дефектом.
Справа в тому що, я придбав відео реєстратор в магазині Е26112011 покористувавшись ним до 27112011 переконався що якість відео зйомки не задовольняє моїм очікуванням і без особливих проблем обміняв на аналогічний товар але іншої марки з доплатою тому товар іншої цінової категорії. При використанні нової апаратури, з'ясувалося що, і знову придбаний не без вад, налаштувати синхронізовану запис відео з аудіо неможливо (відбувається або уповільнення звуку, або прискорення щодо відео). При зверненні в магазин для повернення грошей і небажання купувати щось аналогічне (принаймні в цьому магазині) мені відповіли відмовою тому я підписав пункт де сказано що я, грубо кажучи, все оглянув і всім задоволений. Але при демонстрації відео реєстратора продавець, показав запис 5-8 секунд, а вищезгадана затримка або прискорення аудіо чітко спостерігається з 30-45 секунд причому прогрессірует.Подскажіте ласка як мені повернути магазину куплену апаратуру, адже зйомка з автомобільного реєстратора є вагомим і незаперечним доказом в суді, тільки без "монтажу ". Заздалегідь вдячний, спасибі.

Відповідь юриста:

Привіт Вам необхідно звернеться до керівництва фірми з претензією (в письмовій формі), з вимогами (повернути гроші, обміняти товар, виконати гарантійний ремонт). Ви її можете надіслати рекомендованим листом поштою. Якщо в зазначені вами терміни вимоги виконані не будуть, ви можете подати на організації в суд. Рішення суду зобов'яже компанію виконати обов'язок по доставці або повернути вам гроші. Наші фахівці допоможуть вам заощадити час і візьмуть всі турботи на себе.

 

Додаткові матеріали:

 • Як обміняти диван неналежної якості придбаний в магазині?
 • Експерти дали висновок про заводський брак, а магазин відмовляє в обміні: щ ...
 • Як повернути ноутбук неналежної якості в магазин, якщо продавці не згодні з ...
 • Чи можна повернути назад модем для бездротового виходу в інтернет?
 • Чи обов'язково проведення експертизи при поверненні товару?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ