Повернення міні-камери без недоліків після придбання

Вітаю! Купив 01092011 р в магазині міні-відео камеру за 3660 руб ,. Комплектність: 1) Зарядка. 2) Проведення для підключення до ПК.
3) Набір кріплення до різних поверхонь. 4) Диск з ПО. 5) Силіконовий чохол. 6) Флеш-карта 7) Інструкція англійською мовою.
8) Лист А4 з самостійним перекладом на російську мову. 9) Касовий чек. Ніякого гарантійного талона в магазині не дали, сказали що, якщо протягом місяця камера зламається, то приносити до них магазин і поміняють. Приїхав додому, зарядив камера записує на зарядці всього 3 години відеоматеріалу. Це перше що мене не влаштувало, мені необхідно було щось на зразок відеореєстратора який записував би близько 12-14 годин постійного відео, задумався про заміну або повернення. А коли на наступному тижні в одному з інших магазинів міста випадково побачив абсолютно таку камеру але за ціною всього за 1500 руб. !!!! Тобто більш ніж удвічі дешевше! З'явилося відчуття незадоволеності покупкою і того що мене обдурили. 14092011 р приїхав в магазин з проханням повернути мені гроші, саме повернути гроші так як ті ж відеореєстратори коштували в цьому магазині так само вище звичайного, так і після такого не хотілося мати з цим магазином більше ніяких справ. Повернути гроші відмовилися, запропонували поміняти на таку ж суму товаром. Я відмовився, написав заяву на повернення грошей, вказавши причину, що камера не підійшла за технічними характеристиками. Дівчина-продавець сказала що врядли повернуть гроші, послалася на затверджений Постановою Уряду список товарів, що не підлягають поверненню і на те, що ця міні-відеокамера відноситься саме до технічно складним товарам. Мною дотримані всі умови повернення товару, товар не був у вживанні, збережено його товарний вид, комплектація повна, збережені всі споживчі властивості, пломби, фабричні ярликі.После написання заяви пройшло вже більше 10 днів, але ніякої відповіді поки не послідувало, збираюся 2809. 2011 року в місто і зайти в магазин дізнатися про їх вирішенні. Які дії мені необхідно зробити для повернення грошей і чи можливо це посилаючись на законодавство РФ. Заздалегідь велике спасибі!

Відповідь юриста:

Здрастуйте, згідно зі ст. 18 ЗоЗПП: "Відносно тexнічecкі cлoжнoгo тoвapa пoтpeбітeль в разі виявлення в ньому нeдocтaткoв вправі відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати вoзвpaтa сплаченої за такий тoвap суми або пред'явити вимогу про його заміну на тoвap цієї ж марки (моделі, артикулу) або на такий же тoвap іншої марки (моделі, артикулу) з відповідним перерахуванням купівельної ціни протягом п'ятнадцяти днів з дня передачі споживачу такого тoвapa. Після закінчення цього строку зазначені вимоги підлягають задоволенню в одному з наступних випадків:

* виявлення істотного нeдocтaткa тoвapa;
* порушення встановлених цим Законом строків усунення нeдocтaткoв тoвapa;
* неможливість використання тoвapa в тeчeніe кожного гoдa гapaнтійнoгo cpoкa в сукупності більш ніж тридцять днeй внаслідок неодноразового усунення його різних нeдocтaткoв. "

Вартість камери не відноситься до підстав для повернення камери.

 

Додаткові матеріали:

 • Відмова в здійсненні гарантійного ремонту цифрової камери
 • Правила повернення товару, що входить до переліку технічно складних товарів
 • Чи можна повернути оверлок, якщо він не підійшов за технічними характеристи ...
 • Чи можна отримати гроші за фотоапарат назад, якщо він вийшов з ладу через 1 ...
 • Повернути кошти за договором купівлі-продажу телефону

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ