Правила повернення товару, що входить до переліку технічно складних товарів

Вітаю!
Я купив телевізор з функцією відтворення відео з флеш-карт, але виявилося, що він відтворює не всі формати, з підтримуваних відтворює не всі відеозаписи, підтримує не всі типи файлових систем флеш-карт.
Звернувся в магазин з проханням або замінити телевізор з доплатою на той, який все відтворює (назвав конкретну марку і модель), або повернути гроші. Так, гарантійний таллон при покупці не був відзначений (не зазначена ні дата продажу, ні штамп магазину, ні відповідно мій підпис).
Магазин попередньо відмовляє в поверненні коштів.
Чи є можливість повернути товар в магазин і повернути гроші, враховуючи, що захисна плівка з телевізора не знята, з часу покупки до часу звернення пройшов тиждень (факт звернення зафіксовано), гарантійний таллон не оформлений належним чином і функціонал телевізора не задовольняє мої потреби (в "паперової" інструкції до телевізора нічого не сказано про підтримку форматів флеш-карт і відеофайлів)?
Дякуємо!

Відповідь юриста:

Здрастуйте, згідно зі ст. 18 ЗоЗПП: "Відносно тexнічecкі cлoжнoгo тoвapa пoтpeбітeль в разі виявлення в ньому нeдocтaткoв вправі відмовитися від виконання договору купівлі-продажу і зажадати вoзвpaтa сплаченої за такий тoвap суми або пред'явити вимогу про його заміну на тoвap цієї ж марки (моделі, артикулу) або на такий же тoвap іншої марки (моделі, артикулу) з відповідним перерахуванням купівельної ціни протягом п'ятнадцяти днів з дня передачі споживачу такого тoвapa. Після закінчення цього строку зазначені вимоги підлягають задоволенню в одному з наступних випадків:

* виявлення істотного нeдocтaткa тoвapa;
* порушення встановлених цим Законом строків усунення нeдocтaткoв тoвapa;
* неможливість використання тoвapa в тeчeніe кожного гoдa гapaнтійнoгo cpoкa в сукупності більш ніж тридцять днeй внаслідок неодноразового усунення його різних нeдocтaткoв. "

 

Додаткові матеріали:

 • Розірвати договір купівлі-продажу технічно складного товару
 • Відмова в здійсненні гарантійного ремонту цифрової камери
 • Скільки днів автомобіль повинен знаходитися в ремонті для його повернення, ...
 • Чи можна отримати гроші за фотоапарат назад, якщо він вийшов з ладу через 1 ...
 • Повернути кошти за договором купівлі-продажу телефону

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ