Що робити якщо у нас в будинку тече дах, а жек не чого не робить

Здравтвуйте. У мене таке питання. Я живу на 5м поверсі 5ти поверхового будинку. У нас тече дах. Дуже давно обіцяють відремонтувати, була комісія і все ніяк, кажуть що немає грошей. Щомісяця за технічне обслуговування ми платимо 872 рубаючи. У будинку 75 квартир, тобто за рік виходить близько 784800 крб. Ремонту в до'езде не було років 10. Невже за ці гроші можна відремонтувати дах. Підкажіть, будь ласка куди можна звернутися зі скаргою. Як правильно оформити заяву. Як можна вирішити цю проблему?


Марія

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Марія. Вам необхідно написати жлоб на ім'я начальника жека, вашого району. Скаргу необхідно написати юридично грамотно, стисло і лаконічно описати суть проблеми, наприкінці вашої претензії обов'язково повинні стояти дата, підпис, його розшифрування (прізвище ініціали). Скарга складається в 2х примірниках. Претензію необхідно зареєструвати особисто або надіслати рекомендованим листом з повідомленням поштою, і краще зберегти квитанцію з поштового відділення. Якщо будите вручати скаргу особисто на другому примірнику, призначеному для вас, обов'язково повинні стояти вхідний номер, дата реєстрації, штамп організації, прізвище, ім'я та по батькові, посада та підпис особи, що реєструє ваше звернення.
У тому випадку якщо на скаргу не відповіли або відповіли звичайною відпискою, слід звернутися з такою ж заявою про порушення ваших прав в регіональне управління Росспоживнагляду.
Наступним крок у боротьбі з ЖКГ - відправити таку ж скаргу в місцеве управління Державної житлової інспекції РФ. Якщо після всіх цих походів по інстанціях ваша проблема не вирішиться слід звертається до суду.
Наші досвідчені юристи допоможуть ваш захистити ваші права.

 

Додаткові матеріали:

 • Як повернути або обміняти неякісний каркасний басейн?
 • Чи можна через несплату комунальних платежів змусити ЖЕК відремонтувати дах ...
 • Як домогтися компенсації за зіпсований капітальний ремонт від ЖЕКу?
 • Що робити, якщо фотоапарат був у гарантійному ремонті вже два рази?
 • Скарга в прокуратуру

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ