Тур оператор не вчасно передав документи в посольство, і ми не вилетіли.

Добрий день, необхідна юридична консультація. В компанії тревел Компані придбаний тур в Італію з 02.06 по 09.06.2010г.Оплата за тур і візу була проведена 24.05.2010г.В турагентстві нас заверелі, що проблем з видачею вчасно візи не будет.Била зроблена завбачливо страховка від невиезда.Накануне вильоту (01.06.2010р.) ген. директор агентства повідомила, що всі паспорти відпочиваючих вийшли, а наші - ні, (обмовилася, що здавали в останній момент) швидше за все це отказ.До останнього сиділи на валізах. (В Цього року вже був Шенген та інші документи в порядку). Природно, відпустка був перерваний і ми вийшли на работу.3-го числа ввечері нам зателефонувала директор агентства і повідомила, що візу встакі дали, але вилетіти ми зможемо тільки 5.06.10.Поскольку це не страховий випадок і візу нам видали, то грошей ми не повернемо, тому залишається летіти хоча б на 4 дня.Collect date (наклейка на паспортах)!


Софія

Відповідь юриста:

Привіт, Софія. Для повного та вичерпної відповіді на ваше запитання необхідно, що б юрист вивчив договір, укладений між вами і туроператором.
Згідно 4 ст. 9 Закону про основи туристської діяльності туроператор відповідає перед туристами або іншими замовниками за дії (бездіяльність) третіх осіб, якщо федеральними законами та іншими нормативно - правовими актами Російської Федерації не встановлено, що відповідальність перед туристами несе третя особа. Виходячи з вище сказаного кожна зі сторін вправі, вимагати, зміни або розірвання договору у зв'язку з істотною зміною обставин (відмова у видачі візи).
Обов'язком туроператора є перевірка правильність оформлення виїзних документів, у тому числі термін дії загальногромадянського, закордонного паспорта, правильність оформлення документів на дитину і т.п.
Відповідно до пункту 17 положеннями Федерального закону від 15.08.1996 № 114 -ФЗ «Про порядок виїзду з Російської Федерації та в'їзду в Російську Федерацію» (в редакції від 10.01.2007):
Туроператор зобов'язаний своєчасно інформувати споживача про обставини, що залежать від споживача, які можуть знизити якість туристського продукту або спричинити за собою неможливість надання послуг, що входять у туристський продукт, у строки, зазначені в договорі про реалізацію туристського продукту. Порушення цього правила може спричинити адміністративну відповідальність винної особи, встановлену ч. 1 ст. 14.8 КоАП РФ.
Фахівці нашої фірми допоможуть у вирішенні даної ситуації. Вивчать і проаналізують, всі документи, подадуть офіційний запит у посольство і дізнаються коли були передані документи на оформлення візи. Подадуть офіційний запит в туристичне агентство і з'ясують коли, була проведена бронь (заселення) у готель на ваше ім'я (з якого по яке число). представлять ваші інтереси в суді, і домогтися позитивного рішення.

 

Додаткові матеріали:

 • Як повернути кошти за туристичну путівку?
 • Відмовили у візі вже дві країни: що робити в цьому випадку?
 • Як повернути всі гроші за туристичний тур при його відміні?
 • Що робити якщо туристична компанія не забезпечила відпочинок по путівці?
 • Що робити якщо туристичне агентство не повертає паспорт?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ