Стягнення неустойки з застойщіка за договором пайового будівництва

Добрий день. У мене до Вас питання по стягненню неустойки за договором пайового будівництва. Квартира 2-х кімн. плащадь 5679 м. була куплена за 1600000 руб. за договором переуступки прав і вимог. Термін здачі об'єкта в експлуатацію був викладений в первинному договорі - 31.12.2010р. Забудовник свої зобов'язання не виконав, після чого пропонував підписати доп. угоду, яке включало в себе зміни про термін введення в експлуатацію. Новий терміну 31 травня 2011р. Доп. угоди я не підписував. І тепер забудовник опублікувавши зміна проектної декларації написав про новий термін введення в експлуатацію - 30 сент. 2011р. На будівництві ситуація складається таким чином, що до вересня повинні встигнути. У мене до Вас питання - за якою формулою буде розраховуватись розмір нейстойкі? І чи можна прикласти до пакету документів паперу описують важке фінансове становище сім'ї в даний період, а саме: батьки живуть в іншому місті, я живу в орендованій квартирі за кіт. платять батьки в розмірі 10 тис. руб., вчуся на очній формі навчання, по можливості міг працювати до тих пір поки це не заважало навчанню. Додатково до всього батьки платять кредит за авто і батько платив за своє навчання (заочна форма - 50 тис. руб рік і за мою 89 тис. руб рік) Будуть дли ці папери мати вагу при описі моральної шкоди?? Заздалегідь Вам вдячний! і Можливо Ви ще що то можете порекомендувати! Велике Вам спасибі за наданий Вами сервіс!

Відповідь юриста:

Привіт, у випадках порушення строків, передбачених договором для передачі учаснику пайового будівництва об'єкту пайового будівництва, забудовник повинен виплатити учаснику пайового будівництва неустойку в розмірі однієї трьохсот ставки рефінансування Центрального банку Російської Федерації, що діє на день виконання такого зобов'язання, від ціни договору за кожен день прострочення .
Цивільний кодекс Російської Федерації розуміє під неустойкою визначену законом або договором грошову суму, яку боржник зобов'язаний виплатити кредитору в разі невиконання, або неналежного виконання зобов'язань, зокрема у випадках прострочення виконання останніх.
Якщо учасник часткового будівництва - фізична особа, передбачена законом неустойка підлягає виплаті забудовником у подвійному розмірі. До того ж понад неустойки забудовник повинен відшкодувати в повному обсязі збитки, завдані учаснику договору пайової участі (знімання квартири).
Необхідно відзначити, що якщо буде доведена провина забудовника, постраждала особа вправі претендувати на відшкодування моральної шкоди.

 

Додаткові матеріали:

  • Вимога забудовника про неповернення забезпечувального платежу
  • Оплата власниками квартир змісту, техобслуговування і ремонту загального ма ...
  • Вимога роботодавця про відшкодування вартості навчання працівником
  • У розписці не вказано строк виконання грошового зобов'язання
  • Оформлення у власність квартири

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ