Як працівнику отримати належні бонусні виплати?

Працюю в комерційній організації торгівлі. Після моєї заяви на звільнення від 17 січня, керівництво відмовляється виплачувати квартальний бонус за 4 квартал 2010р. Мотивують тим, що мені тепер непогано заплатили, то що я і цього не заробив На руках всі дані для розрахунку ЗП за грудень 2010 і квартального бонусу: Дані з 1С відвантаження асортименту, парафії грошей по контрагентам, ДЗ /ПДЗа також система мотивації. підписана ГД, в якій чітко прописані умови надання бонусу (плани по відвантаженнях асортименту), які мною за 4 квартал виконані.
Контора і ЗП повністю біла.
Сьогодні підписано розпорядження по відстороненню мене від функціональних обов'язків з 20 січня з передачею справ керівнику відділу. Причому підписана керівником відділу. Розпорядження я не підписав. Думаю готується грунт для чергового "опрокідованія " мене по ЗП за січень. Нагадаю що звільнення за власним бажанням з 31 січня. На скільки це все правомірно, що мені чекати від цієї ситуації, а головне які дейтвія вживати у відповідь???

Відповідь юриста:

Привіт працівник для стягнення компенсації при звільненні та невиплачених премій має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.

 

Додаткові матеріали:

  • Як стягнути невиплачену заробітну плату при звільненні з роботодавця?
  • Що робити якщо роботодавець вирішив звільнити працівника проти його бажання ...
  • Як добитися від роботодавця виплати заробітної плати після звільнення?
  • Куди скаржитися працівникові на роботодавця при затримці виплати зарплати?
  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ