Чи може повірена особа вчиняти дії від імені довірителя на свою користь?
Добрий день! Розлучилася з чоловіком, після розлучення оформили угоду про розділ майна (в простій формі). Оцінили все майно: квартира 1300 тис., машина 100 тис., меблі + побут. техніка в цілому на 200 тис. Поділили таким чином: мені у власність переходить квартира і машина, а колишньому чоловікові меблі + побут. техніка + компенсація у розмірі 600 тис (отримав готівкою при підписанні угоди). Тобто за угодою кожен отримав по 800 тис. Крім того була оформлена нотаріально завірена довіреність від колишнього чоловіка (проживає в іншому місті і не має можливості приїхати в Челябінськ) на мене з правом представляти його інтереси з приводу квартири і машини, в. т.ч. і рег палаті. Прийшла оформляти док-ти на право власності (за колишніми док-ам я - титульний власник), а мені кажуть, що не візьмуть, тому довіреність д.б. оформлена на третю особу, а не на мене. (Нібито тут є моя вигода). В результаті, док-ти прийняли, але змусили написати, що "я наполягаю на прийомі док-ів і попереджена про можливе призупинення або заборону). Скажіть, ПЖ, чи мала я право на підставі угоди та довіреності подати заяву від особи колишнього чоловіка про перехід права власності? (нотаріус, який оформляв довіреність, сказав, що маю повне право і для відмови підстав немає). Еаранее вдячна.
Відповідь юриста:
Здравствуйте. Згідно п.3 статті 182 ГК РФ «Представництво »говорить:« представник не може укладати угоди від імені подається стосовно себе особисто ». Ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.
Додаткові матеріали:
Визнання шлюбу недійсним після смерті одного з подружжяРозділ майна подружжя (розділ майна угоду)Представництво за довіреністюПраво власності на майноПерехід права власності