Представництво за довіреністю
Для того, щоб операція, яка здійснюється представником, мала юридичну силу, тобто створювала, змінювала або припиняла цивільні права або обов'язки подається, представник повинен мати відповідні повноваження, які можуть виникати безпосередньо на підставі закону або акта відповідного уповноваженого державного органу, або на підставі довіреності .
Довіреність - це письмове уповноваження, яке видається довірителем іншій особі (представнику) для представництва перед третіми особами. Якщо угода, що укладається представником, підлягає нотаріальному оформленню, довіреність також необхідно завірити у нотаріуса, крім випадків, передбачених законом. На довіреності обов'язково має бути вказана дата її вчинення. Довіреність може бути видана на строк не більше трьох років. Якщо строк дії не зазначений, довіреність діє протягом року з моменту його вчинення.
Довіреність припиняє дію після закінчення терміну давності, а також в інших випадках, передбачених законодавством. Довіритель має законне право в будь-який час скасувати довіреність, а особа, яка здійснює представництво за довіреністю - від неї відмовитися.
Слід звернути увагу, що відповідно до чинного законодавства деякі види угод можна здійснювати лише особисто і здійснення таких угод через представника не допускається.
Наші юристи на підставі довіреності представлять ваші інтереси в суді, прокуратурі, міліції, митниці, інших державних організаціях і структурах, а також в громадських, політичних, виробничих, комерційних та інших організаціях і установах.
Додаткові матеріали:
Апеляційна скарга в судЗвернення до судуВизнання недійсним удаваного договоруВизнання недійсним договору, укладеного органом юридичної особи з перевищен ...Прийняття спадщини