Як діяти потерпілому від наїзду автомобіля пішоходу?

17.02.2011г. о 08:20 моя мама і з моїм 6-ти річною дитиною пішли в сад, проходячи по тротуару. Ззаду їхала машина, водій /м посигналив, щоб його пропустити, але мама не пропустила. Водій а /м навмисно під'їхав і бампером вдарив її по колінному суглобу. Мама перенесла 2 операції на обидві ноги, також вона у віці, болять суглоби. Вона прийшла додому, подзвонила в ДЧ, де її повідомлення прийняли і сказали, щоб вона приїжджала в ОВС. Після приїзду в ДЧ ОВС з неї взяли тільки пояснення. Я подзвонила в ДЧ ОВС де мені пояснили, що мама не бажала писати заяву, але після мого дзвінка близько 14:30 приїхали додому і забрали заяву. Постанова про призначення СМЕ не виписали, ЗМУ не зробили. Водія а /м знайшли в цей же день. Дитина мій був сильно наляканий. Як може скінчиться наша справа, як можна написати скаргу в прокуратуру на правоохоронні органи.

Мітрясова Е.М.

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Олена. Спочатку дізнавач повинен визначити ступінь тяжкості завданих вашої матері повержденій, після цього прийме рішення про порушення або про відмову в порушенні кримінальної справи проти винного у скоєнні ДТП. Коли шкоду заподіяно здоров'ю людини, то потерпілий вправі претендувати на такі види компенсацій:
- Відшкодування втраченого заробітку (доходу).
- Відшкодування витрат на лікування та інших додаткових витрат.

Крім довідки з ГИБДД про ДТП потерпілий повинен представити в страхову компанію винуватця або суд документи, що підтверджують:
- Розмір втраченого заробітку, зокрема середнього місячного заробітку (доходу), стипендії, пенсії, допомоги; довідки, отримані на роботі або у відповідній організації
- Ступінь втрати професійної або загальної працездатності (укладення медустанови і медичної експертизи)
- Витрати на лікування і додаткові витрати (виписка з історії хвороби, документи про оплату медичних послуг, ліків, харчування).

Ви можете звернеться з претензією до винної особи через суд або в його страхову компанію, з вимогою відшкодування моральної шкоди, заподіяної вашій дитині і шкоди здоров'ю, заподіяної вашої матері. Краще звернеться до юриста, для правильної побудови справи, щоб уникнути помилок і наші фахівці готові прийти до вас на допомогу.

 

Додаткові матеріали:

  • Які документи необхідно надати до суду для відшкодування шкоди здоров'ю?
  • На яке відшкодування може претендувати потерпілий в ДТП?
  • Ка стягнути матеріальну та моральну шкоду, заподіяну в ДТП?
  • Відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок ДТП
  • Заподіяння шкоди здоров'ю пішохода водієм транспортного засобу

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ