Відшкодування матеріальної та моральної шкоди, завданої внаслідок ДТП

здрастуйте, я 25.05.2011.года потрапив у ДТП. точней на 45 км на Дмитрівському шосе я зупинитися по середині дороги за газеллю щоб повернути на лева, поки стояв і чекав завішені маневру Газель, на мене з ззаду наїхав вантажівка, мене притиснула в машині а газель від удару відкинув на протилежній потоку транспортних засобів в результаті чого і газель штовхнув з іншим учасниками рух, мене служба рятувальники насилу витягали з автомобіля, і надали першу медичну допомогу, після скорий мене доставив численними колото різаними ранами у Дмитрівському міську лікарню, я серед всіх учасників більше постраждав, де мені надали медичну допомогти, і я відмовився від госпіталізації, і повернувся додому. і 27.05.2011года мені стала погано я викликав швидку медичну допомогти і мене забрали в московську міську клінічну лікарню № 6 де мені поставили діагноз перелом тіла одного хребця L1. і потребують термінового хірургічного втручання, і коштувати це операція 110 тисячі рублів. так як я не громадянин Російської Федерації, і у мене немає медичної страховки мені відмовилися в операції. немає грошей немає операції, драний момент я лікуюся удома а всі медикаменти дуже дорогі. хто повинен відшкодовувати мені шкоду, і хто повинен винуватець або страхова компанія винуватця ?? не пізнали мені зробити судимий експертизу.? СПАСИБО !!

Відповідь юриста:

Привіт, спочатку дізнавач повинен визначити ступінь тяжкості нанесених вам повержденій, після цього прийме рішення про порушення або про відмову в порушенні кримінальної справи проти винного у скоєнні ДТП. Коли шкоду заподіяно здоров'ю людини, то потерпілий вправі претендувати на такі види компенсацій:
- Відшкодування втраченого заробітку (доходу).
- Відшкодування витрат на лікування та інших додаткових витрат.

Крім довідки з ГИБДД про ДТП потерпілий повинен представити в страхову компанію винуватця або суд документи, що підтверджують:
- Розмір втраченого заробітку, зокрема середнього місячного заробітку (доходу), стипендії, пенсії, допомоги; довідки, отримані на роботі або у відповідній організації
- Ступінь втрати професійної або загальної працездатності (укладення медустанови і медичної експертизи)
- Витрати на лікування і додаткові витрати (виписка з історії хвороби, документи про оплату медичних послуг, ліків, харчування).

Ви можете звернеться з претензією до винної особи через суд або в його страхову компанію, з вимогою відшкодування моральної шкоди та шкоди здоров'ю. Краще звернеться до юриста, для правильної побудови справи, щоб уникнути помилок і наші фахівці готові прийти до вас на допомогу.

 

Додаткові матеріали:

  • Відшкодування шкоди, заподіяної неякісною медичною допомогою
  • Заподіяння шкоди здоров'ю пішохода водієм транспортного засобу
  • ОСАГО. Повне відшкодування шкоди від ДТП.
  • Позовна заява потерпілого в ДТП пішохода
  • Відшкодування шкоди здоров'ю

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ