Незаконне звільнення працівника при недотриманні строку

Я є співробітником компанії «». Раніше працювала по трудовій книжці, але після випробувального терміну (3 місяці) мене перевели працювати за агентським договором. Пропрацювавши за такою системою менше місяця, до 8апреля 2010 мене попросили в усній формі протягом 3-робочих днів передати своїх клієнтів і свої проекти. Письмового повідомлення, наказу на моє звільнення і причин звільнення не послідувало. При мені в цій компанії вже були такі випадки з іншими співробітниками. Близько місяця тому вони вже звільняли керівника проектом 1 днем, після чого було розгляд.
Так само з даного агентського договору не вважають за потрібне виплачувати винагороду, посилаючись на те, що клієнти, з якими я працюю сьогодні були залучені мною в той час, як я працювала у штаті. Але мої проекти і раніше виставляються, від мого імені, але винагорода я за них не отримую.
В одну з зарплат з мене помилково утримали за мобільний зв'язок не повідомивши про це, обіцяли відшкодувати в наступні перерахування, чого так і не було зроблено.

Відповідь юриста:

Привіт, працівник при незаконному звільненні має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.

 

Додаткові матеріали:

  • Як стягнути заробітну плату з роботодавця, якщо працівник не оформлений офі ...
  • Що робити якщо роботодавець вирішив звільнити працівника проти його бажання ...
  • Як добитися від роботодавця виплати заробітної плати після звільнення?
  • Куди скаржитися працівникові на роботодавця при затримці виплати зарплати?
  • Роботодавець не розрахував працівника за відпрацьований час

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ