Припинення права власності

Припинення права власності може відбутися як за бажанням самого власника, так і в порядку примусового вилучення майна у випадках, прямо зазначених у відповідних законах.

З волі власника припинення прав відбувається у разі відчуження майна третім особам (продаж, дарування тощо), добровільної відмови від права власності, знищення або загибелі власності в результаті використання, зносу, стихійних лих, впливу інших зовнішніх факторів.

Примусове припинення права власності та безоплатне вилучення (конфіскація) може бути здійснено тільки за рішенням суду, а примусове відчуження власності в державних інтересах проводиться після виплати відповідної компенсації або заміщення рівноцінним майном.

Стягнення на власність за зобов'язаннями боржника звертається на підставі рішення суду за правилами виконавчого провадження. При вилученні земельної ділянки, відчуження знаходиться на ньому нерухомості проводиться за певну плату. При відсутності згоди сторін сума встановлюється в судовому порядку. Також в судовому порядку може бути встановлено вартість відшкодування безгосподарно вмістом культурних цінностей.

Фахівці нашого юридичного центру вирішують спори, пов'язані з придбанням і припиненням права власності і виникають у зв'язку з цим економічні та правові претензії.

Ми забезпечуємо судовий захист від примусового припинення права власності, в тому числі при ліквідації юридичних осіб. У випадках, передбачених законодавством, допомагаємо отримати максимальну компенсацію або рівноцінну заміну майна.

 

Додаткові матеріали:

  • Спільна власність
  • Захист права власності
  • Право користування
  • Право власності на майно
  • Реєстрація права власності на квартиру

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ