Порушення авторських прав

Використання об'єктів авторського права без дозволу автора або правовласника або з порушеннями договору про використання є порушенням авторських прав.

У більшості випадків порушення авторських прав виражається в копіюванні та розповсюдженні фільмів, книг, музичних записів, комп'ютерних програм та іншої інтелектуальної власності без згоди правовласника.

Слід зауважити, що вилучення вигоди не є необхідною умовою для визнання протиправності подібних дій, отже, розповсюджувач може бути визнаний порушником навіть у тому випадку, якщо він не витягує економічну вигоду з поширення матеріалу.

Виробництво контрафактної (підробної) продукції також є порушенням авторського права і тягне за собою юридичну відповідальність.

Окремим порушення авторських прав є плагіат - умисне привласнення чужих відкриттів, думок, винаходів, творів та інших продуктів інтелектуальної діяльності. Типовий приклад плагіату - публікація під своїм ім'ям якого-небудь матеріалу без вказівки авторства і посилань на першоджерела. Особливо наочно і масштабно це явище спостерігається в Інтернет, де на незліченній кількості сайтів розміщується чужий контент без вказівки авторства. Перш, ніж публікувати свої роботи в Мережі або іншим чином представити їх широкому колу осіб, проконсультуйтеся з досвідченим юристом з питання захисту своєї інтелектуальної власності.


Ми змусимо порушників ваших авторських прав відповісти за всією суворістю закону і відшкодувати моральний і матеріальний збиток. Наші юристи складуть позов про порушення авторських прав, будуть представляти ваші інтереси в суді та інших організаціях та інстанціях до повного відновлення ваших порушених прав.

 

Додаткові матеріали:

 • Позовна заява про відшкодування
 • Колективну заяву в прокуратуру
 • Відшкодування заподіяної шкоди
 • Право користування
 • Авторське право (право інтелектуальної власності)

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ