Авторське право (право інтелектуальної власності)

Авторське право - комплекс правових норм, що регулюють відносини, пов'язані із створенням та використанням результатів творчої діяльності людей. Право інтелектуальної власності, насамперед, належить автору, проте на практиці правовласниками найчастіше є юридичні особи, що купують монопольне право, що замовили твір або уклали договір найму з автором.

Аж до 70-х років минулого століття авторське право розглядалося як соціальна і правова категорія, тому економічний аспект інтелектуальної власності став враховуватися порівняно недавно.

Теоретично, для захисту інтелектуальної власності не потрібно реєстрації, автором вважається творець твору, проте на практиці не завжди вдається довести авторство, не прийнявши певних заходів щодо захисту свого твору.

Хоча депонування об'єкта авторських прав не є обов'язковим, автори досить часто використовують таку форму захисту своїх прав. Депонування твору - вагомий аргумент у суперечках щодо встановлення авторства, в тому числі в судовому порядку.

Наш юридичний центр забезпечує захист авторських прав, захист прав видавця, суміжних прав виконавця. Пропонуємо весь комплекс послуг по захисту інтелектуальної власності.

Ми допомагаємо здійснити і виконуємо на замовлення клієнта депонування чи реєстрації будь-яких об'єктів авторських прав, у тому числі на музичні, літературні, художні та інші твори, комп'ютерні програми та бази даних, а також реєстрацію товарної марки, назви, бренду, оформлення патенту на винахід. Наші юристи надають кваліфіковану допомогу при розробці та реєстрації договорів передачі комерційних прав на твір.

 

Додаткові матеріали:

 • Захист права власності
 • Порушення авторських прав
 • Право власності на майно
 • Реєстрація права власності на квартиру
 • Майно і власність

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ