Колективну заяву в прокуратуру
Найчастіше протиправні дії або бездіяльність спрямовані проти групи осіб, наприклад мешканців будинку, колективу працівників, в цьому випадку можна скласти колективну заяву. У більшості випадків така заява більш дієво, так як виклад фактів сприймається більш об'єктивно і свідчить про масовий характер порушення.
У ряді випадків колективне оскарження в адміністративному порядку дає бажаний ефект, але якщо вище керівництво не приймає належних заходів, а оскарження у вищестоящі інстанції дає той же результат, необхідно подавати скаргу в прокуратуру. При цьому особи, котрі не відреагували на скаргу, будуть належним чином притягнуті до відповідальності.
Колективну заяву в прокуратуру має бути підписана всіма заявниками, із зазначенням адреси і бажано контактних реквізитів. У заяві необхідно вказати порушення, допущені оскаржувані особами, якщо можливо, вказати дату та місце, реквізити порушників. Дуже важливо надати документальні підтвердження наведених фактів. Якщо ви не можете цього зробити, зверніться за допомогою до юриста, який спеціалізується на веденні подібних справ.
Розглянувши скаргу, прокуратура може визначити допущені порушення і призначити термін для їх виправлення. Якщо ви самостійно не зможете захистити свої права, наші юристи виконають всі необхідні практичні та юридичні дії для захисту ваших прав.
Ми допоможемо зібрати і належним чином оформити необхідні докази, скласти колективну заяву в прокуратуру, проконтролюємо хід розгляду заяви. У разі відмови виконаємо оскарження у відповідних інстанціях до винесення позитивного рішення за вашою заявою.
Додаткові матеріали:
Адміністративна скаргаСкарга в прокуратуру на ЖКГСкарга в прокуратуру на бездіяльністьСкарга в прокуратуру на міліціюСкарга на судових приставів в прокуратуру