Ризики за договором про участь у господарській діяльності споживчого товариства

Здравствуйте. Хочу купити квартиру в споруджуваному 4-х поверховому будинку на 48 квартир. Все влаштовує і ціна і місце розташування та сама квартира, крім моїх гарантій на збереження вкладених ден.средств і і того що ця квартира зможе стати в наслідку юридично МОЄЇ власністю, що підлягає до продажу, застави. Чи зможу я елементарно прописати без дозволу в СВОЮ квартиру (або частина Дому).
Ділянка під забудову належить приватній особі, голови управи цього населеного пункту. Будівництво без дозволу, так як ІЖС. Підстава для купівлі частки будинку-ДОГОВІР про участь у господарській діяльності споживчого товариства, в якому я виступаю пайовиків, стаючи членом Товариства. Між Забудовником та Товариством укладено договір простого товариства, згідно якого Товариство і Забудовник здійснюють спільну діяльність по будівництву Будинку з наступним розділом завершеного будівництвом будинку та земельної ділянки пропорційно розміру внесків кожної зі сторін.
Після завершення будівництва Дому та реєстрації права власності Забудовника на Будинок, повністю або в частині Будинок, і Земельна ділянка передаються у власності Пайовиків Товариства пропорційно розмір внесеного цільового пайового внеску.
Отримана у власність Пайовика Частина Будинку є часткою у праві власності на Будинок. Частка Пайовика у праві власності на Будинок підлягає виділенню в окремий об'єкт власності.
Земельна ділянка залишається у спільній частковій власності Пайовиків.
Мене цікавлять мої ризики за цим Договором.
Дуже розраховую на Вашу допомогу.

Відповідь юриста:

Здравствуйте, для того, щоб наші фахівці змогли надати вам послугу проведення правової оцінки договору і оцінити ризики наслідки укладення договору, ви можете записатися на консультацію та надати текст договору.

 

Додаткові матеріали:

  • Правомірність стягування членських внесків за дві ділянки в подвійному розм ...
  • Оформлення ділянки землі під будинком у приватну власність
  • Загальна власність
  • Оформлення у власність квартири
  • Частка в загальній власності

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ