Загрози роботодавця звільнити за статтею про заподіяння матеріальної шкоди

Здрастуйте! Підкажіть як бути? Я лікар, працюю на лазерному обладнанні, яке шкідливо для очей і шкіри (працюємо в спец.очках). В наказах Міністерства охорони здоров'я належить надбавка за шкідливість при роботі на лазерах і дополніт.надбавка за ненормований робочий день. працюю позмінно 2 через 2 дні по 11-12 годин в день практично без обіду, зовсім недавно нам нарешті = то поставили кондиціонер в кабінеті (тільки в одному). Ген.директор відмовляється доплачувати нам за шкідливість, говорить, що у нас шкідливості ніякої немає ! На дні вона незаконно відсторонила мене від роботи, наведено знайомого працівника правоохраніт.органов, забрали у мене особисті речі-особистий щоденник лікаря і блокнот моїх паціентов.Обвініла мене в заподіянні матеріал.ущерба мед.центру в розмірі 200тис.рублей! Незаконно установіда відеокамеру в кабінеті (про це лікарі та пацієнти не знали), незважаючи на те, що я пацієнти приходять на досить інтимні процедури (такі як лазерна епіляція бікіні і т.д.) Тепер вона не повертає мені мої особисті речі і вимагає повернути матер . збиток! Сказала інакше вишле мою трудову книжку поштою з звільненням за статтею! Що робити?

Відповідь юриста:

Привіт працівник для вирішення трудових спорів має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки.
Для конкретної допомоги вам в сформованій ситуації недостатньо інформації, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма фактами і доказами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

  • Роботодавець не видав документи працівникові при звільненні
  • Отримання трудової книжки після звільнення за власним бажанням
  • Рішення трудового конфлікту про неоплачених робочих днях
  • Звільнення за власним бажанням і отримання зарплати
  • Захист трудових прав вагітної співробітниці в судовому порядку

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ