Захист прав споживача при поверненні неякісної меблів.

Здрастуйте! Даним листом прошу Вас розглянути можливість вирішення наступної проблеми, пов'язаної з купівлею меблів: Коротенько про ситуацію: Мною був придбаний шафа. При доставці робочі попросили перевірити дзеркала на предмет відколів і тріщин, після огляду був внесений пункт в договір про те, що до якості дзеркал і дзеркальних елементом претензій не маю. При збірці був виявлений скол на дерев'яній панелі дзеркального модуля. Даний шлюб був вказаний складальником в Акті - Прийомі робіт. Мною була відправлена рекламація в центральний о!
фис компанії-постачальника. Через тиждень прийшла відмова на заміну бракованої деталі. Аргументували відсутністю підстави про заміну і використовували ст.18 «Закону про захист прав споживачів». На даний момент на другому дзеркальному елементі утворилися здуття поверхні. Прохання проконсультувати, яким чином примусити недобросовісного постачальника понести відповідальність за надання неякісного товару і непрофесійно виконаних послуг.

Ольга

Відповідь юриста:

Здравствуйте, Ольга. Для початку вам необхідно направити претензію до продавця шафи. Відповідно до Закону "Про захист прав споживачів" у разі спору про причини виникнення недоліків товару продавець (виробник), уповноважена організація або уповноважений індивідуальний підприємець, імпортер зобов'язані провести експертизу товару за свій рахунок. Після проведення експертизи продавець може відмовити вам у компенсації і добитися захисту своїх прав можна буде в судовому порядку. Наші фахівці допоможуть вам скласти претензію і будуть представляти ваші інтереси в суді.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна вимагати заміни товару на час проведення експертизи?
 • Що робити якщо продавець відмовився проводити експертизу товару?
 • Чи можна повернути несправний товар у магазин не чекаючи проведення експерт ...
 • Що робити якщо придбаний автомобіль був відремонтований?
 • Чи потрібен касовий чек для гарантійного ремонту в сервісному центрі?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ