Скарга на адміністративне постанову
Порядок подання та розгляду скарги на постанову про адміністративне правопорушення встановлюється АПК РФ і ЦПК РФ. Скарга на адміністративне постанова не обкладається держмитом.
Від того, хто виніс постанову, залежить в який орган слід подавати скаргу. Постанова, винесене суддею, оскаржується у вищестоящому суді, винесене колегіальним органом - в районному суді за місцем знаходження колегіального органу, винесене посадовою особою - у вищестоящому органі, вищестоящим посадовою особою або в районному суді.
Оскарження постанов у справах юридичних осіб та приватних підприємців здійснюється в арбітражному суді.
Скарга на постанову по адміністративній справі подається судді або посадовій особі, яка винесла постанову і яка зобов'язана протягом 3 діб направити скаргу і матеріали справи до відповідного суду. Також скаргу можна подавати безпосередньо до відповідного суду або вищестоящий орган, які уповноважені її розглядати. Для подання скарги законом встановлений 10-денний термін з моменту отримання копії постанови. Суддя або посадова особа, що розглядають скаргу, в разі пропуску строку оскарження можуть його відновити за клопотанням особи, яка подає скаргу. Однак клопотання може бути і відхилена, про що виноситься ухвала.
Скарга розглядається особисто суддею або посадовою особою. Перевіряються додатково надані матеріали, можливе призначення додаткових експертиз, залучення відповідних фахівців.
Наші юристи грамотно проведуть оскарження будь-яких постанов по адміністративних справах. У разі винесення незадовільного рішення по скарзі ми забезпечуємо перегляд такого рішення, відновлюємо пропущені терміни оскарження.
Додаткові матеріали:
Скарга в адміністративній справіОскарження рішенняАпеляційна скаргаАпеляційна скарга на рішення мирового суддіОскарження постанови про адміністративне правопорушення