Апеляційна скарга на рішення мирового судді

Рішення мирового судді можуть оскаржити у відповідному районному суді сторони та інші особи, які беруть участь у справі. Скарга подається через мирового суддю. Оскарження можна провести протягом 10 днів з дня прийняття суддею остаточного рішення.

У скарзі зазначаються найменування та реквізити районного суду, до якого подається скарга, найменування і місце проживання подавця скарги, оскаржуване рішення. Наводяться аргументи для визнання рішення мирового судді недійсним. Необхідно посилатися на конкретні статті законів, відповідні нормативні акти. Якщо можливо, додаються документальні підтвердження викладених фактів, фото та відеоматеріали, інші наочні свідчення, що мають безпосереднє відношення до предмета скарги.

Непереконливість аргументації і недостатність доказів призводять до відмови від розгляду або повернення скарги. В той же час в скарзі не допускається висування нових вимог, які не були заявлені мировому судді.

Якщо апеляційна скарга на рішення мирового судді не відповідає законним вимогам, вона залишається без руху, про що повідомляється особі, яка подала скарги, якому надається строк на виправлення недоліків. Якщо в зазначений термін виправлення не зроблені, або термін оскарження закінчився, а прохання про відновлення строку не подана, скарга повертається, про що виноситься ухвала мирового судді. Це визначення також може бути оскаржене в районному суді.

Наші юристи складуть ефективну апеляційну скаргу і проведуть грамотне оскарження рішення мирового судді, з яким ви не згодні. Слід звернути увагу, що кваліфікована юридична допомога на ранньому етапі будь-якого процесу дозволяє уникнути зайвих витрат часу і обходиться дешевше, ніж виправлення допущених раніше судових помилок.

 

Додаткові матеріали:

 • Скарга на адміністративне постанову
 • Апеляційна скарга в суд
 • Апеляційна скарга
 • Скарга на мирового суддю
 • Оскарження рішення мирового судді

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ