Оскарження постанови про адміністративне правопорушення
Постанова про адміністративне правопорушення набирає чинності після закінчення строку оскарження. Право на оскарження має особа, щодо якої винесено постанову, його представник, потерпілий та його представник. Прокурор може подати протест, на підставі якого буде проведений перегляд справи.
Оскарження постанови про адміністративне правопорушення проводиться відповідно до КоАП РФ. Постанова, винесене суддею, оскаржується в вищестоящий суд, адміністративною комісією та іншим колегіальним органом - в районний суд за місцем знаходження колегіального органу, посадовою особою - вищій посадовій особі, до вищестоящого органу, або в районний суд за місцем розгляду справи. Якщо за скаргою прийнято рішення, яке не влаштовує заявника, це рішення також можна оскаржити.
Скарга повинна бути складена у письмовій формі, містити фактичну сторону (вимоги та підстави їх задоволення), і правові підстави (посилання на відповідні правові акти). До скарги необхідно додати копії, які направляються органу, який видав постанову, потерпілому чи іншим особам, в залежності від специфіки вашої справи.
Скарга подається через посадову особу або орган, який видав постанову не пізніше 10 діб з дня отримання копії ухвали. Вони в триденний строк зобов'язані передати скаргу з матеріалами справи до відповідного суду або вищестоящий орган, який розглядатиме вашу заяву. Можна подати скаргу безпосередньо до вищестоящого органу або суду, в який ви скаржитеся.
Наші юристи оскаржать постанову про адміністративне правопорушення у встановленому порядку. Ми також забезпечимо відновлення пропущених строків, оскаржимо рішення, винесене по вашій скарзі, якщо воно не відповідає вашим інтересам.
Додаткові матеріали:
Скарга в адміністративній справіСкарга на адміністративне постановуОскарження рішенняАпеляційна скаргаАпеляційна скарга на позбавлення прав