Заяву до суду на перепланування
Якщо з якихось причин перепланування приміщення зроблена до узгодження у відповідних службах, районна адміністрація за рішенням суду зобов'язана внести зміни в технічний паспорт житлового приміщення, тобто узаконити перепланування. Це технічно і юридично дуже складний процес, тому розраховувати на позитивне рішення суду можна тільки при правової підтримки та активної участі досвідченого юриста на всіх етапах від підготовки документів до представлення інтересів довірителя в суді та інших організаціях.
У заяві необхідно вказати і підтвердити відповідними документами, що перепланування проведена з урахуванням вимог будівельних та санітарних норм, при цьому не порушені права та законні інтереси власників інших приміщень, не створюється загроза їх життю і здоров'ю. Відповідно до ЖК РФ, таке приміщення може бути збережене в перебудовані вигляді за рішенням суду.
На підставі вищевикладеного, керуючись відповідними статтями законодавства, формулюється прохання до суду винести рішення про збереження приміщення в перепланованому (перебудовані) стані, а також зобов'язати відповідний орган місцевого самоврядування, який здійснює узгодження, внести зміни в технічний паспорт житлового приміщення відповідно до плану перепланування житлового приміщення.
Заяву до суду на перепланування подається разом з документами, що підтверджують, що виконана перепланування відповідає всім законним вимогам і відповідним нормативам.
Наші юристи допоможуть підготувати документи, необхідні для внесення зміни в технічний паспорт житлового приміщення, скласти заяву в суд, отримати рішення суду про збереження приміщення в перепланованому вигляді і внесення змін в техпаспорт приміщення.
Додаткові матеріали:
Визнання права користування житловим приміщеннямВизнання недійсним рішення органу місцевого самоврядування про надання жило ...Визнання відмови в дачі згоди на обмін недійснимВідмова в приватизації житлових приміщеньПраво користування житловим приміщенням