Касаційна скарга на ухвалу суду про залишення позову без розгляду.
Здрастуйте! Підкажіть, будь ласка, як написати кассац.жалобу на Опрелеленіе про залишення заяви без розгляду? Я є пайовою власником будинку, маю 63/100 частки будинку, мої сусіди 37/100 долі.Соседі подали позовну заяву на реальний розділ будинку.

 

Як змінити предмет і підставу позову після скасування рішення в наглядовій інстанції
Мені сказали, що після скасування рішення в наглядовій інстанції можна уточнити зустрічний позов, в якому змінити і предмет і підставу. Але в ЦПК і коментарях до нього немає посилання, що після скасування рішення і повернення його в нижчий суд можна одночасно уточнити і предмет і підстави.

 

Неповнолітня дитина, катаючись на скутері, наїхав на жінку, після чого її чоловік розколоти скутер і побив дитину. Яка відповідальність його чекає і як правильно скласти цивільний позов?
Мій неповнолітній син, катаючись на скутері, наїхав на жінку з коляскою, тут же був побитий її чоловіком, який ішов поруч із жінкою. В результаті наїзду жінка отримала незначні забої ніг, а мій син в результаті побиття-перлом лобової і гратчастої кісток черепа з внутрішньої гематомою, забій головного мозку, гематому ока.

 

Чи можна подати цивільний позов про захист честі і гідності проти блогера?
Чи можна подати цивільний позов про захист честі і гідності у відношенні невідомого мені блогера, який залишив негативний щодо мене коментар (спотворив факти моєї біографії, стверджуючи, що я служив на зоні в охороні, звідки мене нібито вигнали за негідну поведінку) в рамках коментарів до електронної версії статті про будівництво оптового ринку газети "Тверская, 13".

 

Як правильно зібрати докази для направлення позову на встановлення батьківства і стягнення аліментів?
Добрий день,
Збираюся подавати позов на встановлення батьківства і стягнення аліментів. Вчора була в суді, щоб подивитися зразок позовної заяви. У тексті заяви зазначено, що позивач і відповідач в певний період перебували у фактично шлюбних відносинах, вели спільне господарство, мали спільний бюджет і т.

 

Які докази необхідні для направлення позову про виселення в суд?
Мати нездорова, до неї вселився квартирант, який взяв її під контроль і відкрито загрожує другим власником квартири (дочки) створити нестерпні умови життя, одружитися на матері для офіц вселення в квартиру, відібрати у неї іншу власність матері, підняв на неї руку, пересуває без дозволу дорогу техніку дочки та ін

 

Чи можна застосувати положення про строк позовної давності щодо позову про стягнення заборгованості по комунальних послугах?
з березня 2005 по червень 2008 утворилася заборгованість по квартплаті за 3 прописаних осіб. Квітень 2008 суд визначив про солідарне участю проживають в оплаті кому послуг. Липень 2008 однієї людини по суду визнали не проживають в квартирі і виписали.

 

Чи може сусід пред'явити позов про відшкодування збитку через затоки в результаті гасіння пожежі?
Я прописаний і живу в Москві 7 років. В Н. Новгороді я мав 1 2 будинку. Сталося займання 10.06.2009
г (за нез'ясованих причин - в будинку нікого не було). Сусіда при гасінні підлили пожежники. 6
міс.

 

Як дізнатися інформацію про індивідуальному підприємця для направлення проти нього позову?
Я купила жіночі чоботи 22.09.2010 у "ІП Валієв Н.В." (Пр-т Вернадського д.). У період гарантії на чоботі розійшовся задній шов. 20.10.2010 я написала претензію в "ІП Валієв Н.В." на повернення грошей.

 

Як розрахувати розмір державного мита за позовом про відшкодування моральної шкоди?
У ДТП мій авто постраждав на 100% і визнаний СК тотальним. Застрахована по КАСКО, сума виплати за Касако зменшена на 75% (знос) далі тому машина кредитна віднімається сума залишився кредиту а інше на руки.

 

Як отримати відшкодування матеріального збитку за цивільним позовом?
Притягнення до кримінальної відповідальності за ч.1 ст.159 КК РФ у вигляді штрафу та задоволення цивільного позову, Кассаціооное визначення: Ч.1 ст.159 КК РФ залишено без зміни, цивільний позов скасований у зв'язку з неправильним обчисленням його розміру і надано право вирішити питання про размре збитку в цивільному судочинстві.

 

Як отримати відшкодування матеріального збитку за цивільним позовом?
Притягнення до кримінальної відповідальності за ч.1 ст.159 КК РФ у вигляді штрафу та задоволення цивільного позову, Кассаціооное визначення: Ч.1 ст.159 КК РФ залишено без зміни, цивільний позов скасований у зв'язку з неправильним обчисленням його розміру і надано право вирішити питання про размре збитку в цивільному судочинстві.

 

Як стягнути заборгованість по розписці, чи потрібно звертатися з позовом до суду?
Моя дружина дала в борг 5500 доларів США 3 січня 2010 Є розписка в якій вказані; ПІБ боржника, № паспорта, адреса його місця проживання Написано ПІБ у кого взяв Скільки, що зобов'язується повернути 1 червня 2010 року.

 

Чи правомірно стягнення державного мита за позовом з відповідача?
Здравствуйте, подскажите пожалуйста, на нас подали до суду з вимогою повернути передоплату 350 УРАХУВАННЯМ за продукцію і% за користування ДС в розмірі 3 УРАХУВАННЯМ Позивач заплатив держ. мито 10 УРАХУВАННЯМ До моменту судового засідання вже була вироблена відвантаження і позивач зняв свої вимоги про повернення передоплати 350 т.

 

Перспектива задоволення позову про відшкодування шкоди заподіяної неправоменимі діями співробітників ДІБДР?
Добрий день.
05.05.10 було винесено постанову по ДТП про припинення провадження у справі. 27.05.10 року були подані скарги на постанову про адміністративне правопорушення в ГИБДД і в суд. Скарга в ГИБДД була розглянута тільки 05.

 


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 12

24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

 

Харків, Київ, Дніпропетровськ