Виділення частки земельної ділянки в натурі для його подальшого продажу

Добрий день! Мені і моїй зведеній сестрі дісталося у спадок половина будинку в селі. У другій половині будинку проживають наші родичі. Кожна половина має свій окремий вхід і розділена стіною. І я і сестра вступили в права спадкування на будинок. Тепер потрібно вступити у спадок на землю. Для цього необхідно зібратися всім родичам і піти до нотаріуса, щоб поділити частки. Але моя сестра навідріз відмовляється це робити через давніх конфліктів з ріднею. Родичі, які проживають на другій половині, хотіли б викупити у нас нашу частину, або хоча б мою, але через небажання сестри оформляти документи, ми нічого не можемо зробити. До того ж наша частина будинку знаходиться в аварійному стані і "тягне " за собою інше. Тому родичі згодні викупити у нас наші частки за невеликі гроші і самі все відремонтувати. У підсумку вийде ще так, що родичі подадуть на нас в суд за неналежне утримання будинку. Що можна зробити в нашій ситуації? Велике спасибі за відповідь.

Відповідь юриста:

Здравствуйте. Ви маєте право направити до суду позовну заяву про виділ частки земельної ділянки. Однак у деяких випадках частку в натурі не можна виділити за законом, однак власник може отримати виплату вартості його частки залишилися власниками.
Звертаючись до суду з позовною заявою про виділ земельної ділянки в натурі, необхідно представити суду правовстановлюючі документи про пайовий (загальної, спільної) власності на землю, довести неможливість добровільного розділу землі, обгрунтувати необхідність проведення землевпорядної експертизи, на підставі якої суд прийме рішення про реальне виділ ділянки землі згідно з фактичним порядком користування останнім. При чому, розмір, виділюваного ділянки повинен відповідати правовстановлюючим документам.

 

Додаткові матеріали:

  • Чи має власник право претендувати на збільшення площі земельної ділянки?
  • Як правильно скласти договір дарування на земельну ділянку?
  • Як пред'явити спадкоємцю власника землі повідомлення про продаж частки?
  • Що робити з повідомленням про продаж частки землі, якщо власник помер, а сп ...
  • Виділення частки земельної ділянки в натурі для його подальшого продажу

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ