Як стягнути з роботодавця невиплачену заробітну плату
Добрий день. Я минулого літа влаштувався на роботу в кафе шеф-кухарем, написав заяву, підписав трудовий договір (як виявилося в односторонньому порядку). Через пару місяців почалися проблеми з отриманням з /п, затримки, виплати клаптиками і т.д. Потім усім оголосили що кафе закривається, мені запропонували місце шефа на іншому об'єкті, я погодився з умовою повного погашення заборгованостей за попереднім місцем роботи, через 2 тижні обіцянки так і не були виконані і я призупинив свою трудову діяльність на новому місці попередивши про це керівництво ( офіційно оформлений я там не був). Дуже довго вирішувалося питання щодо розрахунку всіх співробітників з попереднього місця, спочатку власники перекладали фінансове питання один на одного, потім обіцяли розрахуватися з продажу бізнесу, потім і зовсім на зв'язок перестали виходити. Залишилася запис у трудовій про прийом і звільнення, обхідний лист, листи зі штатним розкладом і розрахункові листи по з п вислані з бухгалтерії на робочій комп'ютер а потім пере послані мені. І ще кілька людей опинилися в тій же ситуації.
Відповідь юриста:
Привіт, стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути не виплачену заробітну плату при звільненні. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.
Додаткові матеріали:
Стягнення заробітної плати та компенсацій працівниками при звільненніЯк стягнути з роботодавця невиплачену заробітну платуРоботодавець не видав документи працівникові при звільненніОтримання трудової книжки після звільнення за власним бажаннямЯк добитися від роботодавця виплати затриманої заробітної плати