Стягнення заробітної плати та компенсацій працівниками при звільненні

Добрий день.
Питання по трудовому праву.

Ми (вісім осіб) працювали в філії організації м. Москва.
Юридична адреса був один, фактичні адреси різні.
Головна організація наприкінці квітня 2011 року змушена була переїхати, тому що будівля, в якій орендувалися приміщення, ставитися на капітальний ремонт. Керівництво головної організації ухвалило рішення про спільне переїзді, тобто і філії в тому числі.
На цілком об'єктивні обгрунтування співробітників філії, про не доцільність переїзду філії в іншу будівлю, керівництво відмовило. У зв'язку з виниклими розбіжностями з керівництвом, ми (8 осіб) написали заяву на звільнення за власним бажанням з 03 травня 2011 року. Наша заробітна плата, щомісяця, становила близько 30000 рублів (оклад (залежно від посади від 3000 до 4000 рублів) + преміальні). Заробітна плата за весь час роботи виплачувалася із запізненням на місяць. Тобто 15 квітня ми отримали аванс за березень 2011 р., а 25 квітня розрахунок за березень 2011 р. При звільненні нам було виплачено заробітну плату, за повністю відпрацьований місяць квітень 2011 р., у розмірі 5000 рублів (оклад + премія (на руки 4350 руб.)) компенсація за невикористовуваний відпустку 30800 рублів. Хочемо відновити справедливість.
З чого почати, кому дзвонити, кому писати?

Відповідь юриста:

Привіт працівник для стягнення компенсації при звільненні має право звертатися і до державної інспекції праці, і в прокуратуру або Роскомнадзор, а також в поліцію. Однак найбільш дієвим стане звернення до суду. Стаття 392 Трудового кодексу Російської Федерації передбачає, що працівник має право звернутися до суду за дозволом індивідуального трудового спору протягом трьох місяців з дня, коли він дізнався або повинен був дізнатися про порушення свого права, а у спорах про звільнення - протягом одного місяця з дня вручення йому копії наказу про звільнення або з дня видачі трудової книжки. Наші юристи допоможуть вам стягнути не виплачену заробітну плату при звільненні. Пам'ятайте, що всі витрати на юриста згодом будуть стягнуті з роботодавця і справи по трудових спорах не обкладаються державним митом.

 

Додаткові матеріали:

  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?
  • Стягнення заборгованості по заробітній платі з роботодавця при звільненні
  • Стягнення невиплаченої заробітної плати при звільненні?
  • Як добитися від роботодавця виплати затриманої заробітної плати
  • Роботодавець не розрахував працівника за відпрацьований час

  • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

    Ваше ім'я *
    Телефон *


    Ваш регіон *


    Ваше питання *


    24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

    Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

     

    Харків, Київ, Дніпропетровськ