Здійснення правової експертизи фахівцями юридичної компанії

ЗАЯВА


У 2010 р Л-м міським судом Московської області розглядався позов гр. Ст. В.Б. до З. Н.М про визнання заповіту недійсним.
Коротенько суть справи.
21102004 р.р. Фе. І.І. (1932 г.гр.) в розрахунку на допомогу і догляд підписав заповіт на користь гр. Ст. В.Б., але допомоги від нього не отримав. До цього часу Ф.І.І. страждав на цукровий діабет, отосклероз, ішемічною хворобою серця, але з психікою у нього все було в порядку (на обліку в ПНД не перебував, у психіатрів нелікувався, психотропні препарати не призначалися).
У листопаді 2008 р Ф.І.І. через свою давню знайому Риб. С.А. (1926 р.н.) звернувся до мене (З. Н.М.) з аналогічним проханням. Не буду розповідати про складність догляду за хворим, у якого утворилася діабетична стопа і гангрена.
22042009 р Ф. І.І склав заповіт в мою (З.Н.М.) користь, і воно було завірено Нотаріусом р Москви М. Р.А. з дотриманням всіх необхідних умов. Рішення про заповіт на користь помічника було прийнято Ф.І.І. за кілька років до смерті, воно не було спонтанним, а цілком обдуманим і зваженим
22052009 р Гр. Ф.І.І. помер.
Ст. В.Б. опротестував заповіт на моє ім'я в Л-му міському суді Московської області, оголосивши покійного Ф. І.І. неосудним.
Виник спадковий спір, в ході якого судом була призначена посмертна комплексна судова психолого-психіатрична експертиза в ГНЦ ім. В. П. Сербського.
Висновок №35 /з від 16022010 р, дане експертизою, не позбавляв покійного Ф. І.І. дієздатності і здатності розуміти значення своїх дій та керувати ними. Код діагнозу за МКХ F06.9.
Цей висновок не задовольнило як Ст. В.Б., так і суддю.
Судом була призначена повторна посмертна комплексна судова психолого-психіатрична експертиза в Московському обласному Центрі соціальної і судової психіатрії при Центральній Московської обласної клінічної психіатричної лікарні. (Вул. 8 Березня, буд.1).
Висновок комісії експертів № 1474 від 14072010 р практично дослівно повторює висновок з ГНЦ ім. Сербського. Навіть описка, допущена на закінчення з ГНЦ ім. Сербського, (прізвище кардіолога ГКБ №50 Голишева М.Ю. була приведена, як Ганошіева) перекочувала в другу експертизу. Код захворювання зазначений не був. Ніяких нових матеріалів комісією з лікарні не вивчалося, але висновок звучить категорично: «судинна деменція (недоумство), яке позбавляло Ф. І.І. здатності 22042009 р (саме в цей день) розуміти значення своїх дій та керувати ними ». До того ж в експертизі № тисячі чотиреста сімдесят чотири не розглядалися психологічні аспекти і мотиви рішення Ф. І.І. про заповіт.
За півроку до смерті фахівець-психіатр С. Ю.С. вживу оглядав Ф.І.І. в ГКБ №50 де той перебував з приводу інфаркту міокарда та знайшов його хоча і збудженим, але адекватним, що і показав на засіданні суду 18112010 р .: «Ф. І.І. був адекватний, у нього спостерігалася швидка мова, величезний запас слів, в просторі і в часі був орієнтований, значення своїх слів розумів. »
Проте, суд на підставі експертного висновку № 1474 виніс рішення про неосудність Ф. І.І. і оголосив заповіт на моє ім'я недійсним, чим було порушено, як остання воля покійного, так і мої спадкові права.
Таким рішенням суду були шоковані всі, хто знав Ф.І.І. людям незрозуміло, як людина, якого вони знали і з яким спілкувалися багато років, раптом опинився божевільним. Чому спадкоємцем став той, хто нічим йому не допоміг? Показання свідків, як простих людей, так і посадових осіб виявилися менш значимими для експертної комісії і суду. Але ж цей висновок становили теж люди і хіба не могли вони помилитися?
Прошу розібратися в ситуації, що склалася, і визначити наскільки експертний висновок № 1474 Московського обласного Центру соціальної і судової психіатрії при ЦМОКПБ від 14072010 р відповідає дійсності.
Для з'ясування справжнього стану речей, прошу суд призначити посмертну незалежну психолого-психіатричну експертизу Ф. І.І. в ГНЦ ім. Сербського, який є провідною організацією в галузі психіатрії, включивши до складу експертної комісії фахівця-психіатра С. Ю. С., як лікаря мав прижиттєвий контакт з Ф. І.І.

Прошу допомогти відновити справедливість.Додаток:
1.Заключеніе комплексної судової психолого-психіатричної комісії експертів від 16 лютого 2010 року № 35 /з (ГНЦ ім. Сербського);
2.Заключеніе комісії експертів №1474 від 14 липня 2010 року (ЦССП при ЦМОКПБ);
3.Некоторие документи за позовом Ст. В.Б. до З. Н.М.

Ось така історія. Хочу експертизу з вул. 8 березня анулювати, для цього звертаюся до суду з позовом до цієї псих. лікарні.
Що не так, підкажіть. Буду вдячний.
Микола З.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, Микола. Якщо вам необхідна правова експертиза позовної заяви або будь-якого іншого процесуального документа - ви можете записати на очну консультацію. Зазначена послуга є платною і не надається в он-лайн режимі, так як для цього необхідно вивчити всі наявні документи і факти.

 

Додаткові матеріали:

 • Як оскаржити заповіт, якщо воно було складено хворою людиною?
 • Чи можна визнати заповіт, залишене наркоманом, недійсним?
 • Чи можна оскаржити заповіт складений на користь чоловіка спадкодавця?
 • Протиріччя незалежної експертизи експертного висновку продавця
 • Протиріччя незалежної експертизи експертного висновку продавця

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ