Оскарження відмови в узаконенні перепланування квартири

Адміністрація відмовляється узаконити перепланування квартири. Суть перепланування - демонтаж дверного блоку і вікна на лоджію після предворительно її утеплення. Всі необхідні узгодження з керуючою компанією і технічними фахівцями отримані, проведені теплотехнічесіе розрахунки, на підставі яких теплове навантаження на загальнобудинкові мережі зменшується.
Суть відмови - нібито згідно ЖК лоджія окремої квартири - частина загальдомовий власності і для подібної перепланування необхідно проводити позачергові збори всіх власників будинку (7 під'їздів) і отримати 2/3 голосів за її узгодження. На засланні на конкретний пункт законодавства, на підставі якого комісією зроблено такий висновок, було відмовлено. У відповідності з тих. паспортом БТІ лоджія входить до складу моєї квартири, але в розрахунку загальної площі не бере. В результаті перепланування вона ставати частиною житлової кімнати та загальна площа квартири збільшується на 3 кв. метра. Прийняв рішення звернутися до суду, тому що вважаю рішення адміністрації неправомірним. Яка Ваша позиція з даного питання?

Відповідь юриста:

Добрий день. Згідно листа Федерального агентства по будівництву і житлово-комунальному комплексу від 12102005 № ЮТ-4272/03 лоджія не є спільним майном.

Якщо при вказаній перепланування Ви змінили фасадну частину лоджії (наприклад, зменшили або збільшили, частина її заклали цеглою і т.д.), то таке перепланування дійсно узаконити дуже складно. І єдиний вихід - звернення до суду.

 

Додаткові матеріали:

 • Що потрібно зробити для отримання акту на виконання робіт з перебудови?
 • Чи є зміна квартирних радіаторів переплануванням?
 • Що робити якщо агент не виконує свої обов'язки за дорученням?
 • Оцінка збитку, заподіяного затокою, власником квартири
 • Заяву до суду на перепланування

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ