Стягнення аліментного забезпечення з батька неповнолітньої дитини

Здравствуйте.
Ми з моїм чоловіком (неофіційно, "співмешканець") прожили 4 роки разом. народили дитину за обопільною бажанням, офіційно він її батько (доньці зараз 1 рік і 8 міс.) Не розписувалися через те що були кредити, ремонт, проблеми на його роботі, і т.д. все-все, що може трапитися.
коли ми з ним посварилися, я вирішила відпочити у моєї мами і ми з донькою поїхали на тиждень. і через тиждень, коли хотіли повернутися додому, він заявив що змінив замок (це правда) і що виписав дитини зі своєї квартири в квартиру його матері (це був блеф) .Через 3 місяці, на минулому тижні він одружився.
фінансова і майнова сторона. квартира (3х кімнатна) куплена до мене, але він періодично переписував її то на себе то на свою матір, ремонт був зроблений зі мною (я не приймала грошове участь, тільки мій фізична праця і пошуки всього необхідного для ремонту і обстановки квартири). там прописаний він і дочка.
а також купили моїй мамі спільно з її і моїми заощадженнями квартиру (РТ, г.Зеленодольк). квартира оформлена на мене і я там прописана.
в лютому він купив ділянку в кредит на велику суму. і записав його на свою мама.в той момент ми жили разом.
за періоди нашого співжиття він виплатив 3 кредиту. і якийсь час ми жили на мою зп.
в результаті, ми недавно приїхали в москву, знімаємо квартиру у колишньої свекрухи, речі він мої все віддав, а дитину- частково. додому потрапити не можемо. аліменти він платить тільки по чесному своєму слову.
питання:
1. чи можу ми з донькою потрапили назад додому?
2.Якщо варіант отримати якісь гроші або жив. площа від нього?
3. Що максимум можна зробити щоб не залишитися у "розбитого корита"?
4. чи можу я отримати аліменти з моменту народження дочки і до теперішнього часу? (Він аліменти переводить на картку).

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. Якщо ви до цих пір зареєстровані за вказаною адресою, то можете направити позовну заяву про вселення за місцем реєстрації. Також в позовній заяві ви можете зажадати речі дитини.
2. В даному випадку ваші відносини регулюються цивільним кодексом, а не сімейним. Ви можете вимагати розділу всіх речей, придбаних спільно. Для цього потрібні докази їх спільного придбання (свідки, документи, чеки ).
3. Ви можете отримувати аліменти не тільки на дитину, але і на себе до досягнення дитиною 3-х річного віку. Також ви можете заявити, що аліменти не виплачувалися (у колишнього співмешканця немає доказів їх оплати, а кошти на картку можна видати за добровільну допомогу) і стягнути їх за період з народження дитини і до нинішнього часу.

 

Додаткові матеріали:

 • Обмеження спілкування батька і дитини в судовому порядку
 • Зняття неповнолітнього з реєстраційного обліку за вимогою власника
 • Як відсудити дитину в іноземця та встановити спілкування в присутності мате ...
 • Чи можна оскаржити судове рішення винесене 5 років тому?
 • Як розділити спільне майно при розірванні шлюбу?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ