Виділення частки в дачному будові в натурі в судовому порядку

Я в процесі оформлення спадщини на дачу, точніше 8/21 частки будинку, 13/21 належить сторонній людині. Мої батьки в 1970 році купили частину будинку, спадкоємиця я одна. Після вступу в спадок хочу чітко розмежувати частки майнового будови в зв'язку з тим, що сусідка періодично перебудовує свою частину, і з площі 99 кв.м.на момент 1970 р будинок тепер має площу 178 кв.м. (відповідно до технічного паспорта додому, виданий БТІ Ногінського р-ну). Сусідка, кому належить 13/21 часток будинку, точніше її ріелтор, просить обгрунтувати мої наміри. Я посилаюся на ГК РФ, відповідно до якого маю на це право. Тобто обопільним шляхом розділу не буде, є варіант звернутися в суд.
Чи має це сенс? Або залишити частки, які існують на даний момент. Але я так розумію, що при збільшенні її площі будинку моя частка в кв.м. збільшується, але я на це не претендую, тому документально хотілося б виділити частку в частину будинку. Яку пораду в цій ситуації Ви можете мені дати.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, ви маєте повне право звернутися до суду для виділу вашої частки дачі в натурі, відповідно до ЦК РФ. Надалі, це допоможе уникнути суперечок і дозволить вам без затримок розпоряджатися вашим майном: продати, подарувати і т.д.

 

Додаткові матеріали:

 • Оскарження рішення суду про відмову в виділ частки житлового будинку в нату ...
 • Чи потрібно виділяти частку в нерухомості в натурі при укладенні договору о ...
 • Чи можна зобов'язати власника виділити частку в квартирі в натурі?
 • Виділення частки земельної ділянки в натурі для його подальшого продажу
 • Виділення частки земельної ділянки в натурі для його подальшого продажу

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ