Доказ вини співробітників поліції в побитті затриманого

Мене викликали в міліції Фрунзенського району, потрібно було нібито впізнати фотографію і сказати знаю чи я "того" людини. Я прийшов як і просили, завели в 422 кабінет, показали фотографію, його звали Дерман Ілля Леонідович, я відповів що його не знаю. Далі дівчина, яка і покликала мене (її телефон моб. 1331221), почала питати всю детальну інформацію про мене і задаючи мені питання писала пояснення з моїх слів впринципі вона нічого проти мене не написала Далі вона пояснила що мій телефон був в їх базі і що я нібито "йому" дзвонив. Потім вона сказала підписати пояснення, я як нічого незная відмовився підписувати, і далі від працівників міліції пішли в хід мати і загрозливі наміри - нібито ми тебе посадимо
До кабінету зайшов якийсь чоловік в чорному костюмі і сказав пройти з ним, точніше він мене сильно взяв за руку і повів.
Після його матюків і погроз я вже навіть забув що я в міліції він сказав що я звідси не піду покак не підпишу то пояснення, я пояснив йому що в цьому я не розбираюся і підписувати нічого не буду щоб нікуди не влазити, він сказав щоб я все дістав з кишень, та й взагалі без подробиць він мене злегка побив (щоб синців не було)
Природно мене змусили підписати пояснення
Скажу відразу, я ні в чому не винен і ту людину я дійсно не знаю
Найголовніше що мене вразило, це що тебе в самій же міліції можуть спокійно побити і ти нічого потім не зможеш довести, після цього розумієш що ти не захищений ні від чого !!!
Я намагався якось записати все це на фотоапарат але його у мене відібрали (після подсанія мені повернули)
Поясніть, що потрібно робити в такій ситуації?
Як зробити щоб людина яка мене бив був покараний?
Дайте відповідь будь ласка в емаил

Відповідь юриста:

Здрастуйте, вам необхідно написати заяву в прокуратуру. Також, що не пологий, пройдіть медичний огляд. Як доказ ваших слів також підійдуть результати дослідження на поліграфі, яке ви можете пройти добровільно. Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші запитання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Кримінальне покарання за вчинення крадіжки із значної шкоди
 • Ознайомлення з протоколом про адміністративне правопорушення
 • Чи може директор компанії отримати від співробітника поліції відомості про ...
 • Як повернути грошові кошти, які були зняті шахраєм?
 • Що робити якщо при крадіжці телефону слідчий сказав написати заяву про його ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ