Заборонити громадянину наближатися на певну відстань

Я, А Вадим Георгійович, 1965 р.н., за попередньою домовленістю з колишньою дружиною М Лілією Василівною, 1970 р.н., прийшов 10102011 до неї на квартиру, що б побачити свою дитину А Данила Вадимовича 2006 р.н. , якого я не бачив довгий час. Ніщо не віщувало негативу, оскільки колишня дружина була надзвичайно обходительна під час розмов по телефону напередодні. І це мене підбадьорило, хоча і було дивно, оскільки саме через нервоза і провокацій на скандал перед очима дитини, я не знав як бачитися з дитиною без ризику морально-психологічного збитку для нього вже більше року, поки йшли судові тяжби.
Увечері, під кінець нашого спілкування з дитиною, в районі 21 години прийшов її співмешканець по імені ФАіС, з яким вона живе разом близько двох років. Після того, як дитину попрощався зі мною забрали вечеряти, я вийшов з далекої кімнати в коридор і почав збиратися на вихід.
Без будь-якого вітання і попереднього звернення, з кухні до мене долинув окрик "з пропозицією" піти поговорити. Це відбувалося в присутність моєї дитини. Я відмовився, пославшись на відсутність часу. Але молодий чоловік (років 30 на вигляд), підійшовши до мене в коридор, став перед дверима і настійно запропонував пройти говорити з ним. Нарешті, я переконливо відмовив йому, пояснивши, що я не буду при дитині ніякі розмови тут вести. Тоді ФАіС вийшов зі мною на сходову площадку і продовжив зі мною розмову вже на підвищених тонах. І став нагадувати мені торішню з ним зустріч.
Тут треба зробити невеличкий відступ і сказати кілька слів з приводу згаданої їм минулорічної зустрічі для більшої ясності ситуації, що виникла в цей день.
7 травня 2010 року ми зустрілися з колишньою дружиною, яка тоді все ще перебувала у шлюбі зі мною, щоб укласти мирну угоду з дитині, з чим і з'явитися потім до суду для прискорення процесу розлучення. Зустріч проходила в кафе Ш, за посередництва моєї близької подруги, дитячого лікаря А Інни Борисівни, яку М Л.В. настійно вмовляла брати участь посередником. У переговорах ми фіксували, що а) дитина повинна проживати з матір'ю і т.п. б) мати не повинна перешкоджати батькові спілкуванню з дитиною і т.п., в) дотримуватися рівні на дитину права, вирішувати все за взаємною згодою і т.п. У цей момент в кафе вривається цей самий ФАіС і, не представившись, почав у грубій формі витягувати мене з кафе на розбирання. Я був збентежений, оскільки вірив у чесні наміри моєї колишньої дружини все врегулювати в досудовому порядку. На розмову я не вийшов і почув на свою адресу погрози фізичної розправи; дослівно, «ти вийдеш з цього кафе, і я тебе закопаю!». Цікава позиція моєї колишньої дружини під час цього інциденту. Вона начебто була проти його присутності і в той же час наполягала, щоб я вийшов з ним поговорити ( «ну нехай чоловіки вийдуть, поговорять; що тут такого?»). Весь час наших переговорів велася диктофонний запис. І все описане тут можна буде почути безпосередньо. Зустріч закінчилася нічим. Але і бійки не відбулося. Однак, мислити зустріч з дитиною на її території стало для мене неможливим.
Тепер повернемося до подій 10102011 на сходовому майданчику 3-го поверху. Молода людина з підвищеного тону перейшов на розпускання рук. Почав хапати мене за шмотки. Я спробував різко вивільнитися. Зав'язалася бійка, в ході якої він завдав мені кілька ударів по тулубу і одному удару в голову. Від удару в ліву частину голови я встиг сховатися кистю лівої руки, що призвело до зісковзуванню його удару і всього лише легкому ушиби перенісся. Зібравшись силами, я завдав йому удару у відповідь і, відштовхнувши його від себе з усієї сили, вивільнився і вибіг вниз по сходах в пошуках найближчого відділення поліції. У відділенні поліції ОВС я написав заяву, отримав талон-повідомлення за номером 3888 (№18702 по КУСП).
На наступний день, в Пн, я відлежувався і тільки ввечері, після роботи пішов до травмпункту за адресою своєї реєстрації для зняття побоїв, про що і отримав відповідну довідку № 21108254.
Прошу Вас:
- Закликати до відповідальності винуватця події і до компенсації понесених мною фізичних і моральних витрат;
- Заборонити наближатися цій людині до мене на близьку відстань;
- Дозволити мені проводити з дитиною зустрічі поза знімною квартири моєї колишньої дружини Мисюк Л.В.

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. Для отримання компенсації і покарання зазначеного громадянина відповідно до закону вам необхідно направити заяву в правоохоронні органи і позовну заяву в суд.
2. Заборонити наближатися зазначеній особі до вас в нашій державі неможливо, в силу ЗАКОНУ РФ від 25061993 N 5242-1 "ПРО ПРАВО ГРОМАДЯН РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ НА СВОБОДУ ПЕРЕСУВАННЯ, ВИБІР МІСЦЯ ПЕРЕБУВАННЯ І ПРОЖИВАННЯ В МЕЖАХ РОСІЙСЬКОЇ ФЕДЕРАЦІЇ".
При новій зустрічі з вказаною особливої - відразу викликайте поліцію. І так робіть кожен раз.
3. Для вирішення цього питання необхідно направити позовну заяву про визначення порядку спілкування з дитиною.

 

Додаткові матеріали:

 • Визначення місця проживання неповнолітнього з батьком
 • Обмеження спілкування батька і дитини в судовому порядку
 • Як вирішити питання про спілкування батька з дитиною, якщо його мати перешк ...
 • Чи можна оскаржити судове рішення винесене 5 років тому?
 • Що робити якщо мати дітей не дозволяє батькові бачитися з ними?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ