Провести правову оцінку складеного вами позовної документа

Позовна заява
про порушення права про переобрання за конкурсом, неукладення трудового договору та компенсації моральної шкоди

З 01092002 року я працювала старшим викладачем в Р, з початку зовнішнім сумісником, а з 0109. 2004 р штатним співробітником. Наказом від 01092010 р № 32520а-л я була обрана за конкурсом на посаду старшого викладача терміном по 31082011 р
У червні 2011 р мною був зібраний пакет документів для проходження конкурсу, оголошеного в газеті «С» (спеціальний випуск від 17 травня 2011 року) на заміщення вакантної посади старшого викладача кафедри С.В відповідно до Рекомендацій конкурсного відбору на заміщення посад науково- педагогічних працівників і виборів на заміщення посад завідуючих кафедрами і деканів факультетів Р (далі Рекомендації) прийом і попередній розгляд документів претендентів здійснює відповідна кафедра, персональну відповідальність за прийом і своєчасне якісне розгляд і підготовку кафедрою документів претендента несе завідувач кафедри. Всі підготовлені мною документи були підписані І.О.заведующего кафедрою МС.А. і я була рекомендована кафедрою на посаду старшого викладача терміном на 1 рік. До цього часу була визначена моя педагогічне навантаження на 2011-2012 рр. та складено розклад на 1 семестр навчального року.
28 серпня перед загальними зборами факультету я зателефонувала завідувачу кафедри і дізналася, що мої документи не підписані деканом, а значить на конкурс мої документи не надходили. (Зауважу, що в Рекомендаціях декани факультетів ні в попередній підготовці, ні в рекомендації не вказані, а значить ніякого рішення з даного питання приймати не можуть, але на бланку заяви з невідомої мені причини вони присутні). Якщо ж говорити про дії декана, то ще в червні особисто її (У О.А.) було сказано, що я буду проходити конкурс в серпні місяці. Що сталося потім мені не відомо.
До 1 вересня на факультет було вивішено розклад занять, в якому я була вказана як працює викладач.
На початку вересня я отримала лист з відділу кадрів про те, що я звільнена в зв'язку з закінчення строку трудового договору ст.77 частина перша пункт 2 Трудового кодексу РФ (наказ від 310811 № 3896-у-л) і пропонувалося прийти за трудовою книжкою.
Записавшись на прийом до ректора університету Ж В.І., 18 вересня я особисто зустрілася з ним. Наприкінці нашої зустрічі мені було обіцяно розібратися в ситуації і запропоновано подати документи на конкурс ще раз. Але ніхто в моїй ситуації не став розбиратися, а якщо і став, то й мені про розгляді повідомлено не було.
Забравши свої документи на конкурс у завідувача кафедри, я знову подала документи 15092011 р, тому що до цього часу на кафедрі залишалося 8 вакантних місць. Документи у мене були прийняті під розписку начальником відділу конкурсного відбору До Н.М.
Останні засідання Вченої Ради було призначено на 26 вересня. Після цього засідання мені ніхто не повідомив про його результати. Прийшовши до начальника відділу конкурсного відбору КН.М., я не отримала чіткої відповіді про причини мого непроходження за конкурсом і була відправлена в управління кадрової політики до пані АН.М. На моє запитання про причину мого непроходження я дізналася, що на Вченій Раді шляхом таємного голосування моя кандидатура була відхилена. Причина цього відхилення знову не була озвучена.
10102011 року я забрала трудову книжку.
Після цього мною на адресу ректора університету було відправлено цінний лист з проханням надати мені відповідно до п.3.6 (пп.211 і 2134) Рекомендацій виписку з протоколу засідання конкурсної комісії. На 01. 1111 відповідь не отримана.
Вважаю що стосовно мене порушено право на переобрання за конкурсом т.к.в відповідно до Положення про порядок заміщення посад науково-педагогічних працівників у вищому навчальному закладі в Російській Федерації від 26112002 № 4114 та Рекомендаціями Р я була рекомендована кафедрою, рішення про відхиленні моєї кандидатури Вченою радою і причина мого непроходження за конкурсом мені невідома.
За роки роботи в Р нарікань і порушення посадових обов'язків у мене не було. Відповідно Федеральним державним освітнім стандартам маю базову освіту за дипломом (географ, викладач), що дозволяє мені читати географічні дисципліни, а 20-річний досвід роботи позаштатним екскурсоводом дозволяє мені читати профільні дисципліни по туризму. Була активним учасником наукових і навчально-методичних заходів університету. За весь період роботи мною написані 7 наукових статей і 19 навчально-методичних матеріалів з профільних дисциплін кафедри.Являлась керівником дипломних проектів студентів кафедри. За результатами оцінки діяльності професорсько-викладацького складу за 2 півріччя 2011 р маю 16.5 балів, що є одним з кращих показників по кафедрі.

З 01092011 я не працюю.

Відповідно до ст. 332 Трудового кодексу РФ

прошу:

1. Зобов'язати Р укласти зі мною трудовий договір на підставі рекомендації кафедри мене на посаду старшого викладача кафедри соціального менеджменту і туризму терміном на 1 рік.
2. Стягнути з Російського державного університету в мою користь компенсацію моральної шкоди в розмірі _______________________

Підпис

Дата

Відповідь юриста:

Добрий день. Наші фахівці допоможуть вам скласти будь-який процесуальний документ і захистити ваші права, як на претензійної стадії, так і в суді. На жаль, провести правову оцінку складеного вами позовної документа заочно неможливо. Запишіться на консультацію до нашого юриста, і ми відповімо на всі ваші запитання після уточнення всіх нюансів справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Перелік документів, які необхідно надати в Дисертаційна рада за місцем захи ...
 • Чи можна розірвати договір зі школою англійської мови і не платити неустойк ...
 • Відновлення в навчальному закладі на безкоштовній основі
 • Переклад на іншу посаду без видання роботодавцем наказу
 • Порядок оскарження результатів атестаційних оцінювань студентом

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ