Порядок направлення наглядової скарги на рішення мирового судді

Справа про захист прав споживачів.

1. Здав в ремонт відеокамеру. Заплатив 3.5 тисячі рублів. Отримав, вона пропрацювала півгодини і повернулася до свого попереднього (доремонтного) стан. Користуючись наданою гарантією (3 міс.) Повертаю камеру в сервіс-центр, знову ремонт, знову відмова через короткий час.
Проводимо випробування для протоколу: З касетою сервіс-центру камера працює, з моїми (в т.ч. нової) не працює.
Пропонують взяти в ремонт в третій раз, я не погоджуюся, прошу повернути гроші. Мирова угода не відбулася. Звертаюся до мирового суду.

2. Світовий суд звернувся до експертів. Спроба експерта включити камеру і зробити зйомку (на нову касету) не вдалася. Суд виніс рішення на мою користь - повернення грошей за ремонт і 2т. руб. моральної шкоди. Відповідач звернувся до районного суду з апеляційною скаргою.

3. На районному суді не було сказано нічого нового, проте - рішення мирового суду скасовується, мені в позові відмовлено. Мотиви невідомі. Через плече кинуто - Пишіть скаргу до суду наглядової інстанції.

Питання: Як і куди можна звернутися зі скаргою? Чи пов'язано це звернення із судовими процедурами і який їхній порядок?
Які строки звернення? (В районному суді мені ніяких копій постанови не дали і сказали, що раніше, ніж через місяць не дадуть).
Чи є у таких скарг перспектива?

Я непрацюючий пенсіонер, мені складно користуватися послугами адвоката, тому я був би вдячний за інструктивний відповідь.

З повагою,
Павло Петрович

Відповідь юриста:

Привіт, Павло Петрович. 1. Наглядові скарга, уявлення подаються безпосередньо до Верховного Суду Російської Федерації. Судові постанови, можуть бути оскаржені в порядку нагляду протягом трьох місяців з дня їх вступу в законну силу.
2. Зміст наглядових скарги, подання зазначено в ст. 391.3 ЦПК РФ.
3. При подачі наглядових скарг на рішення у справах немайнового характеру, що не були оскаржені в касаційному порядку, державне мито складе 50% від розміру державного мита, яке справляється при подачі позовних заяв (скарг) у таких справах. По спорах майнового характеру наглядова скарга на рішення, які раніше не оскаржене, оплачується адміністративний збір у розмірі 50% державного мита, обчисленої із суми, раніше оспорюваної подавцем скарги.

 

Додаткові матеріали:

 • Які документи необхідно додати до наглядової скарзі?
 • Що робити якщо суд відмовив у розгляді наглядової скарги?
 • Порядок направлення наглядової скарги та необхідні документи
 • Апеляційна скарга на рішення мирового судді
 • Оскарження рішення мирового судді

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ