Стягнення аліментного забезпечення за минулий період

Прошу проконсультувати як грамотно скласти позов про відшкодування упущеної вигоди в наступній ситуації.
25 роки тому відбувся розлучення подружжя. Подружжя жило в однокімнатній квартирі належить чоловікові задовго до шлюбу. Після розлучення дружина спочатку виїхала з дитиною жити в інше місто до батьків, але через 3 місяці повернулася з мотивацією що її батько п'є і б'є її з дитиною і вона просить у чоловіка дозволу жити в його квартирі разом з дитиною. Такий дозвіл їй було дано і 25 року вона з дитиною жила в цій квартирі. Чоловік прицьому не працював (дійсно ніде не працював, а не отримував сіру з /п). Після закінчення 25 років подружжя знову вийшла заміж і подала заяву на возмещніе алміентов за 25 року з розрахунку середньої з /п по країні. Сума боргу чоловіка при цьому склала за розрахунком 150 тис. Руб.
В даний момент чоловік хоче подати позов про упущену вигоду (весь цей час він міг здавати свою квартиру і отримувати за неї приблизно 15 тис. На місяць (середня ціна оренди анналогічних квартир в г.Екатеринбурге). Як грамотно скласти подібний позов в даному випадку і які документи додатково надати?

Відповідь юриста:

Здрастуйте, упущена вигода - це недоотримані доходи, прибуток, яку особа могла б реально одержати, якби його права або умови діяльності не були порушені. У вашому випадку порушення прав не мало місце - ви самі надали квартиру для проживання. ви не вказуєте: платили ви аліментні забезпечення своєї дитини? Якщо ви не платили 25 року, то стягнення правомірно не дивлячись на те, що ви не працювали.

 

Додаткові матеріали:

 • Зняття неповнолітнього з реєстраційного обліку за вимогою власника
 • Стягнення аліментів на дитину з його батька за минулі три роки
 • Чи потрібно визначення місця проживання дитини якщо відсутній спір між бать ...
 • Які права має чоловік на квартиру, взяту в іпотеку до укладення шлюбу?
 • Як перешкоджати вселення родички чоловіка в квартиру з дитиною?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ