Оскарження нарахування комунальних платежів за непроживаючих власника

Є власником квартири в м.Москві в якої не зареєстрована, так як зареєстрована за фактичним місцем проживання. Регулярно оплачую комунальні платежі, щоквартально приїжджаю в районний ЄЇРЦ і здійснюю звірку розрахунків (останній раз це було в серпні 2011р.)
Отримавши квитанцію про оплату за вересень, звернула увагу, що велика сума в квитанції і вказано що кількість проживаючих 2 чол. (За фактом прописаний 1 людина-моя дочка). Звернулася в бухгалтерію ЄЇРЦ, де мені відповіли, що я не надала довідку про те, що я зареєстрована за іншою адресою і що таку довідку повинна надавати 2 рази в рік (почула про це перший раз) т.е стільки років було все нормально і співробітники ЄЇРЦ не вимагали ні чого подібного. Співробітниця повідомила мені що є Постанова ще 2009 р Москві, в якому зобов'язано власників надавати таку довідку, хоча до цього дня у мене її ніхто не просив і коли я виписувалася я надавала довідку з районного ЄЇРЦ один раз і копію паспорта. Чи мають право співробітники самостійно змінювати кількість проживаючих і змінювати розрахунок комунальних платежів? Будь ласка поясніть мої дії, як захистити себе від такого. А якби я жила в іншому місті, і не могла б це перевірити ще раз і співробітники як кажуть, не зобов'язані повідомляти громадян?

Відповідь юриста:

Привіт, якщо ви не проживаєте в даній квартирі і вам нарахували зайву суму - направте заяву про перерахунок суми комунальних платежів і підтвердіть проживання за іншою адресою довідкою. У разі відмови перерахувати суму, ви маєте право оскаржити таку відмову в судовому порядку.
До речі, Керуюча компанія має право нараховувати комунальні платежі по реальному числу проживаючих.

 

Додаткові матеріали:

 • Розрахунок оплати комунальних послуг за фактично проживають
 • Перерахунок комунальних платежів за друге житло власника
 • Вимога про реєстрацію для зниження тарифів з утримання та ремонту житлового ...
 • Один із спадкоємців не реєструє свою частку в квартирі і не платить комунал ...
 • Як довести що в квартирі живе дві людини, а не чотири, на яких приходить пл ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ