Вимога про реєстрацію для зниження тарифів з утримання та ремонту житлового приміщення

Прошу відповісти на питання, що стосується оплати комунальних послуг, які нараховує по квартирі Керуюча компанія ТОВ «П».
У квартирі я прописаний з 03082011г. Оплачую комунальні послуги за статтею «Утримання та ремонт житлового приміщення» за ставкою 2871руб /кв.м (при встановленій по Москві ставкою 23руб /кв.м), після прописки (під час здачі документів в КК ТОВ «П») мені було сказано, що починаючи з серпня ц.р. КК буде нараховувати комунальні послуги за цією статтею за ставкою 1018руб /кв.м., Проте, коли ми зателефонували 23082011г. в ТОВ «П» для уточнення оплати комунальних послуг в серпні ц.р. нам сказали, що знижують ставки за вказаною статтею вони введуть тільки тоді, коли в нашому будинку пропишуться не менше 30% мешканців (ця інформація отримана від М.6). І коли ж це станеться ??? Може основна маса квартир в нашому будинку куплена на продаж і ми ніколи цього не дочекаємося. Чому, в даному випадку, повинні страждати законослухняні квартиронаймачі і що це за положення про укладанні КК договору при наявності в будинку не менше 30% прописаних мешканців.


Відповідь юриста:

Здрастуйте, Мінрегіон Росії вказує на те, що керуючим організаціям і ТСЖ слід самим вважати тарифи на житлові послуги, а не використовувати муніципальні. Певне ваша керуюча компанія зможе знизити тариф тільки після того як в будинку буде зареєстровано, а отже і будуть оплачувати, певну кількість людей.

 

Додаткові матеріали:

 • Розрахунок оплати комунальних послуг за фактично проживають
 • Вимога ТСЖ оплатити заборгованість по членським внескам
 • Як здійснюється нарахування комунальних послуг для власника двох квартир?
 • Як контролювати витрату коштів на утримання і ремонт житлового приміщення?
 • Чи правомірно підвищення тарифів на ЖКГ більш ніж на 15%?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ