Справляння банком відсотків за ведення і відкриття позичкового рахунку

Добридень!
Допоможіть будь ласка вирішити пару проблем з приводу повернення товару і повернення відсотків по кредиту.
На початку червня купили в "С " планшет EXPLAY - MID-710 купили 2 штуки правда в різних магазинах, планшети нас влаштовували, але виникли 2 проблеми: швидко сідала батарея як при роботі, так і в режимі очікування, і всупереч зявлених вимог в інструкції не читав відеофаіл формату AVI (інші заявлені не пробували), не бачив флеш карту, віднесли обидва планшета в сервісний центр, з метою перевірки якості. В одному магазині нам підтвердили недолік і повернули гроші, а в іншому, сказали, що планшет повністю справний і недолік не виявлено. При цьому "перепрошили " систему (в заяві при прийомі на перевірку якості, у них зазначено, що вони мають право на перепрошивання і це не є ремонтом). Коли принесли додому виявили, що недолік з приводу батареї так і не був усунутий, відео і раніше не читала, але до всього іншого ще додався такий недолік: планшет почав зависати в додатках, ігри скачані в установленому додатку "Маркет " сильно гальмували. Коли принесли в магазин знову, гроші повертати відмовилися, відправили знову на експертизу. Експертиза знову не підтвердила недолік (експертизу проводив один і той же чоловік). Будинки знову з'ясувалося що мало того що не усунуті недоліки, так знову ж додалися нові, такі як: батарея заряджає тільки на 95 відсотків, Операцонная система також була обнулено, і напевно до найпершої версії цієї системи, тому як з програми "Маркет ", були вилучені всі додатки містять більш-менш нормальне відеографіки, ігри залишилися за типом тетриса. Оновлення системи не відбувається.
З приводу відео вже пізніше нам в магазині пояснили, що він читає відео дуже маленького розміру (як на старі телефони закачувалися, і флеш карта потрібна певної швидкості). При продажу нам це не описали, В інструкції по застосуванню теж не вказано.
У зв'язку з цим у мене таке питання, де можна провести незалежну експертизу, і як повернути гроші, за тепер уже зовсім непотрібний товар.

Ще питання з приводу відсотків по кредиту.

в 2005 році, по пошті прийшла картка з банку "Х " активували її по телефону, картка була лімітом 40 тисяч. картою практично не користувалися, щомісяця виплачували по 2400 в жовтні цього року вирішили погасити заборгованість, що залишилася і закрити карту. Коли прийшли в банк з'ясувалося, що за 6 років на нашому рахунку лежить тільки 5000 рублів, коли взяли роздруківку, виявилося що весь платіж йшов на погашення відсотків і комісії, причому один і той же відсоток "за ведення рахунку ", могли списати 2 рази за платіж, в 2009 році, карта була загублена і відновлена, після цього ще звідки то додалися відсотки за щомісячне повідомлення. У банку заплатили 35960 руб і закрили кредитну карту, причому 35 тис, це погашення боргу, 960 руб це комісія банку. в заяві на розірвання договору прописано - "розірвати договір не пізніше 45 днів після погашення заборгованості за ним і після видачі /перерахування залишку грошових коштів на поточному рахунку ", тут же вказано що карта заблокована і передана представнику банку. Чек про оплату у нас на руках. карту закрили 29 жовтня. Сьогодні на телефон прийшла смс наступного змісту: "інформація по карті на 31102011г. Мінімальний платіж 80434 руб, погасити до 31112011г. "

Питання таке, що нам тепер робити? на руках роздруківка платежів, заяву на закриття карти, чек про оплату боргу, і заяву на припинення отримання повідомлень поштою. І чи можна як то повернути сплачені відсотки? тому як в цілому взяли 40 а повернули майже 200 тисяч.

Дякуємо!

Відповідь юриста:

Добрий день. 1. Ви можете провести незалежну експертизу в будь-який з компаній, що надає дані послуги в вашому місті. Якщо наявність істотного недоліку підтвердиться - направте претензію з вимогою про розірвання договору купівлі-продажу та повернення грошових коштів. У разі відмови - питання вирішується в судовому порядку.

2. Відповідно до постанови президії Вищого арбітражного суду РФ № 8274/09 від 17112009 банки не мають права стягувати з позичальників комісію за відкриття і ведення позикового рахунку.

Позичковий рахунок відкривається банком автоматично і використовується для відображення позикової заборгованості по кредиту. Позичковий рахунок не є банківським рахунком. Також стягування банками комісії за відкриття і ведення позикового рахунку, згідно п. 1 ст. 16 Закону «Про захист прав споживачів», ущемляє права споживачів.

Ви маєте право звернутися до суду для стягнення сплачених коштів за ведення позикового рахунку. Ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи можна оскаржити пункт кредитного договору про стягування комісії за веде ...
 • Стягнення комісії за ведення позикового рахунку і її повернення
 • Чи законна комісія за відкриття і ведення позикового рахунку при отриманні ...
 • Стягнення комісії за ведення позикового рахунку і її повернення
 • Банківська комісія за ведення позикового рахунку

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ