Оскарження в судовому порядку неякісного ремонту автомобіля

У середині серпня, у напрямку страхової залишив машину на ремонт у московського оффіцій-ого дилера.
Після проведення деффектовкі і узгодження зі страховою, дилером було прийнято рішення про заміні заднього лівого крила, що було логічно, тому що були зам'яті ребра жесткості.І була ними замовлена деталь, на їх розсуд, деталі не виявилося в Росії, довелося чекати 2 месяца.По приходу деталі, виявилося, що вона не перекриває даного ушкодження (дилери при телефонній розмові підтвердили, що помилково замовили не актуальне деталь, потрібна була аналогічна, тільки з порогом) .Після цього дилери, на всі мої вимоги пояснити їх не компетентні, самовільно перепогоджується ремонт зі страховою - і вирішують замість заміни всієї ділянки ушкодження (шляхом заміни деталі) , Виправити деталь.

Після закінчення трьох місяців, що машина була в сервісі (т.к. Вона відбуксирували в сервіс на евакуаторі) .Діллери приймають рішення не міняти деталь, а виправляти, не ставлячи мене до відома, пояснюючи тим, що господаря машини це не стосується. . :( Вважаю, що цим вони "прикривають свій косяк ", тому що терміни підтискають і не придатна раніше для ремонту деталь-перепогоджується на ремонт.
В результаті сам ремонт, зайняв у них тиждень, мене сповістили дзвінком, що можу забрати машінуМогу я наполягати на заміні деталі, як було раніше вирішено, тому що вважаю що відро шпаклівки - це втрата товарної вартості моєї машини?! (гарантія на вироблений ремонт не більше 6 міс)
. Так для чого ж потрібна КАСКО з ремонтом у оффіциальних дилерів ???

Відповідь юриста:

Здрастуйте, ви маєте право оскаржити якість проведеного ремонту в судовому порядку. Наданої вами інформації недостатньо для кваліфікованого ради в ситуації, що склалася, ви можете записатися на консультацію до нашого юриста, який допоможе вам розібратися в ситуації, що склалася після ознайомлення з усіма документами, що мають безпосереднє відношення до справи.

 

Додаткові матеріали:

 • Відмова в ремонті ноутбука після проведення діагностики через відсутність д ...
 • Чи поширюється гарантія на роботу майстра при заміні деталей в ноутбуці?
 • Що робити якщо страхова компанія вилучає автомобіль по КАСКО?
 • Як домогтися гарантійного ремонту для раніше заміненого амортизатора?
 • Який термін є у продавця для виробництва гарантійного ремонту взуття?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ