Оскарження дій Федеральної міграційної служби

Мій син, урож.Латвіі, 11121980гр, прибув зі мною з Латвії в 1998 р. будучи неповнолітнім., 201111998г нами було подано заяву на прописку. в г.Орехово-Зуєво Московської обл.Пропісалі -5011999г.! Отримавши прописку мною відразу було подано заяву на отримання моєму синові паспорта і громадянства РФ .Вопрос ВВІРом не наважувався, спроба здати заяви безпосередньо інспектору по громадянству результатів не давало, мотивування були коректні., І мною було написано піьсменное заяву (відправлений поштою) про прийомі його в громадянство РФ в лютому 2003р. Відповідь мав відмовний порядок з посиланнями на нові інструкції ПВУ МВС РФ (розкритих уточнень не було). У травні 2003р. нами було подано заяву вже в ОВІР Московської обл з повним пакетом відповідних вимогу документів. Документи були прийняті, але вхідного номера і довідки про прийняття нам ніхто не видал.- відповідь інспектора по ВНЖ був - таких довідок не видаємо.?! Відповідь за рішенням нашого питання нами отримано не було. Документи зникли. Спроби знайти їх до 2006 р успіхом не увенчалісь.Найті їх було важливо, тк. згідно з Указом Президента і поправкою до Закону про громадянство, подача заяви про бажання стати громадянином РФ повинна була бути проведена до
2006р.в 2006 При новій спробі подачі заяви, в ОВІРі Московської обл.с нас зажадали довідку-дозвіл від батька (який проживав в Латвії) мого сина на переїзд в Россію.Законно обгрунтований аргумент, що мій син проживає в Росії з грудня 1997року і мій шлюб не був зареєстрований (мій син записаний на мою дівоче прізвище), а значить такий дозвіл не потрібен,
був працівником ВВІРу проігнорірован.Я отримала відмову в прийнятті. До 2009 року ми зверталися безрезультатно, з проханням знайти наші документи. У 2009г.прі нової подачі заяви, з'ясувалося, що мій син потрапляє вже під нові Закони, відповідно. З нас вимагали все мед.справкі з диспансерів. У диспансерах з нас зажадали - паспорт! У проханні в ФМС г.Орехово-Зуєва видати відповідну довідку, що сприяє в отриманні довідок з диспансерів, нам було отказано- таких довідок вони не видають. Коло замкнулся.В вересні 2010р. ми були виписані за рішенням суду родичами мого померлого чоловіка і свекрухи. У липні 2011р. нами було написано лист в УФМС РФ з проханням розглянути наше питання. Укладення даної відомства "загнало" нас знову в глухий кут? Виявляється заяви в установленому порядку від нас не надходило і підстав для отримання громадянства РФ у мого сина немає !?
Підстави для отримання громадянства РФ: я мати - є громадянкою РФ з 1994р., Наявність постійної прописки було до вересня 2010р. Зміни до ФЗ N114 від 24061999г., ФЗ N62 від 31 травня 2002 р., Зміни і доповнення до ФЗ N151 від 17102003г .: Ст.1 ч.2 п.а:, Ст.1., Ч. 3 п.а, б. Ст.1 ч.4 - Все це дає всі підстави для видачі моєму синові громадянства РФ.
Прошу допомогти підготувати лист-скаргу в Ген.прокуратуру РФ по факту не виконання і порушення Закону про громадянство, відомством ОВІР І ФМС Московської обл. і г.Орехово-Зуєво., а також обов'язковому знаходженні наших документів, починається з листопада 1998 року.

Відповідь юриста:

Здрастуйте, так як факт набуття громадянства Російської Федерації громадянином іншої держави не може бути встановлений в судовому порядку, то оскаржити дії Федеральної міграційної служби вам необхідно до вищестоящих органів. Якщо вам необхідна кваліфікована юридична допомога для складання скарги - звертайтеся в нашу компанію.

 

Додаткові матеріали:

 • Отримання громадянства тощо простроченої міграційній карті
 • Оформлення документів для проживання в Росії та порядок отримання громадянс ...
 • Коли після укладення шлюбу можна подавати заяву на набуття громадянства РФ?
 • Як отримати громадянство Російської Федерації в спрощеному порядку?
 • Проблема отримання загальноросійського паспорта після отримання громадянств ...

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ