Проблема отримання загальноросійського паспорта після отримання громадянства РФ.

Здрастуйте!
У липні 2009 мною придбано громадянство РФ на підставі пункту "В" частини 1 ст. 14 Федеральнго закону "Про громадянство Російської Федерації".
Раніше я полягала в громадянство Республіки Казахстан. Громадянство і закордонний паспорт я оформляла в Генеральному Консульстві Росії в Алма-Аті, як постійно проживає на території Республіки Казахстан. У січні 2011 я виїхала на ПМП до Росії, в м. Саратов. По приїзду зареєструвалася по закордонному паспорту. Після оформлення реєстрації 1 лютого 2011 подала документи на оформлення загальногромадянського паспорта громадянина РФ. Вже третій місяць не можу отримати паспорт. Мені пояснюють це тим, що УФМС Саратовської області має дати дозвіл на видачу паспорта. Я звернулася в УФМС де мені сказали, що їм необхідний відповідь про підтвердження громадянства з Генерального Консульства Росії в Алма-Аті, і вони робили туди запит. Однак при моєму зверненні до Консульства мені відповіли, що ніякого запиту вони не отримували.
Також в УФМС Саратовської області сказали, що паспорт мені повинні були видати в відділенні УФМС Волзького району м. Саратова (де я офомляла реєстрацію та куди я здавала документи на оформлення загальногромадянського паспорта) протягом 10 днів, а всі перевірки проводити після.
Живу вже третій місяць без документів.
Підкажіть, будь ласка, що мені робити в такій ситуації?

Відповідь юриста:

Здравствуйте. 1. Видача паспортів виробляються територіальними органами Федеральної міграційної служби за місцем проживання, місцем перебування або за місцем звернення громадянина.
2. Паспорт видається: у 10-денний термін з дня прийняття всіх необхідних документів підрозділами у разі оформлення паспорта за місцем проживання та в 2-місячний термін з дня прийняття всіх необхідних документів підрозділами у разі оформлення паспорта не за місцем проживання.
3. Вам необхідно направити скаргу у вищі підрозділи УФМС. Якщо питання не вирішиться, то обжаловть бездіяльність державних органів в судовому порядку.

 

Додаткові матеріали:

 • Чи повинен громадянин РФ ставати на облік в міграційну службу?
 • Чи існує термін дії у листка вибуття з іншої країни?
 • Чи можна вклеїти фотографію в паспорт через посольство або консульство?
 • Чи потрібна печатка російського консула на довідці про несудимість?
 • Що робити якщо громадянин прострочив обмін паспорта на 2 роки?

 • Постав своє питання прямо зараз та отримай відповідь юриста по телефону Безкоштовно!

  Ваше ім'я *
  Телефон *


  Ваш регіон *


  Ваше питання *


  24 години онлайн. Постав своє питання прямо зараз Безкоштовно!

  Центр Правової Допомоги © 24Laws.com.ua

   

  Харків, Київ, Дніпропетровськ